Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Chevrolet | Скопjе

Aveo , 12
Camaro , 1
Caprice , 1
Captiva , 8
Cruze , 2
Kalos , 2
Lacetti , 1
Matiz , 4
Spark , 13
Volt , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Chevrolet | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 09:04 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet aveo 1.2 so ful oprema atestplin fabrika

2 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
27 фев. 14:00 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Volt  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Volt - Opel Ampera 34,000 KM

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
10 јан. 06:52 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава-може и замена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Chevrolet Matiz God:2004 0.8 Benzin

1 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
18 авг. 21:56 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Chevrolet Matiz God:2004 0.8 Benzin

1 350 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 15:37 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Spark kako nov 2010god.od prv gazda atestplin

2 399 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
17 фев. 19:10 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Matiz 2004 0.8 Benzin

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
04 дек. 21:40 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Одлична состојба на автомобил

3 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
16 окт. 18:56 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава Chevrolet Aveo 2008

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 јун. 13:05 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aveo 1.2 benzin 84ks 2011god.

3 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
04 јан. 02:04 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Caprice  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ne vozen kako nov

18 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 0 - 4 999
12 окт. 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -18 rent a car

30 ЕУР / дневно

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
24 септ. 13:55 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark 0.8 2005 prv gazda

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
17 мар. 18:11 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Captiva 2.2 4x4 Extra 7sedista zamena

11 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
08 фев. 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Cruze 2.0 cdti 150ks -11

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
27 дек. 16:51 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Cruze 2.0 cdti -11

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
29 септ. 09:36 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -08

1 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
17 септ. 09:47 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Camaro  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Camoro ZL Orginal so 587 konjsnagi iorg

36 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 5 000 - 9 999
28 мар. 16:26 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Kalos itno

2 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
03 ноем. 12:12 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chervolet Aveo 1.2 c1 c3 207

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
12 окт. 20:03 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Aveo

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 10:24 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 moze zamena

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 09:45 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Aveo

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 јан. 17:46 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Aveo 1.2 cool NOVO

3 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
04 окт. 13:15 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

CHEVROLET SPARK

2 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
21 септ. 14:58 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Captiva 4x4 od Svajcarija

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
20 септ. 12:24 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Captiva 2.0 dizel 4x4 7 sedista

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 15:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark

1 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 14:29 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Captiva 4x4 full oprema

9 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 17:25 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Captiva 4x4

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
12 мар. 00:18 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

CHEVROLET SPARK

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 23:26 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
24 окт. 23:11 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Matiz -05i

950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 16:10 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Aveo 1,2 benzin -09 novo vozilo

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
29 апр. 16:31 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Aveo 1.2 16v 84KS -09

3 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 70 000 - 74 999
25 мар. 22:01 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Captiva -08 so 71.000km

9 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
16 јан. 22:12 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Kalos -05

2 550 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
29 ноем. 16:58 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Aveo 1.2 -06

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
20 окт. 05:57 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark Aveo ili Daewoo Matiz

14 септ. 16:42 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Lacetti  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Lacetti 1.4 -07

3 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 авг. 16:20 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

CHEVROLET SPARK SO LOVATO PLIN KAKO NOV -07

2 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
10 јун. 08:09 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -08 Registrirana Mnogu socuvan

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
06 мар. 11:18 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Скопје

OTKUPUVAM VOZILA 2000-2001

03 фев. 23:50 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -10

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Chevrolet | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации