Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Chevrolet Spark | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Chevrolet Spark | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 15:37 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Spark kako nov 2010god.od prv gazda atestplin

2 399 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
12 окт. 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -18 rent a car

30 ЕУР / дневно

Година: 2018
Километража: 50 000 - 54 999
24 септ. 13:55 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark 0.8 2005 prv gazda

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
29 септ. 09:36 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -08

1 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
04 окт. 13:15 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

CHEVROLET SPARK

2 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 15:08 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark

1 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
12 мар. 00:18 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

CHEVROLET SPARK

2 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 23:26 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark

1 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
20 окт. 05:57 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark Aveo ili Daewoo Matiz

20 авг. 16:20 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

CHEVROLET SPARK SO LOVATO PLIN KAKO NOV -07

2 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
10 јун. 08:09 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -08 Registrirana Mnogu socuvan

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
03 фев. 23:50 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Spark -10

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Chevrolet Spark | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации