Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Крива Паланка

Opel , 62
Fiat , 50
Peugeot , 34
Ford , 32
Audi , 27
Citroën , 25
BMW , 19
Alfa Romeo , 16
Toyota , 12
Seat , 11
Renault , 6
Škoda , 5
Suzuki , 5
Chevrolet , 4
Kia , 4
MINI , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Hyundai , 2
Jeep , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Lancia , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Maks auto,по категорија Автомобили,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Maks auto | Сите | Автомобили | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

14 апр. 21:30 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Крива Паланка

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150ks DSG KOZHA NAVI START/STOP MAKSAUTO

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
01 апр. 19:58 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks CROSS-OVER FACELIFT MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 19:56 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

TOYOTA RAV-4 2.2D-4D 150ks 6BRZINI FACELIFT KOZHA MAKS AUTO

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 22:06 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks 186000km AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
27 мар. 22:04 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  500L  ·  Крива Паланка

FIAT 500L 1.3M-JET 90ks MOTR NA LANCE START/STOP MAKSAUTO

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
25 мар. 19:25 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks SPORT AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
25 мар. 19:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Крива Паланка

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
18 мар. 21:13 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Крива Паланка

Skoda Superb 1.9TDI 105ks sport line navi xenon Maksauto

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 мар. 19:43 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 So-Chic 2.0hdi 136ks navi led nov Maksauto

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 ноем. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Крива Паланка

OPEL MERIVA 1.4 BIFUEL -08 BENZIN PLIN MAKS AUTO M

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 10:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  500  ·  Крива Паланка

Fiat 500 sport 1.3m-jet 70ks 138.000km koza Maksauto

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
19 мар. 07:02 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Крива Паланка

MERCEDES C200CDI BLUE-EFFICIENCY NAVI ZAMENA

10 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 08:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Крива Паланка

VW Tiguan 2.0tdi 4x4 143ks 6 brzini 104000km euro 5 MaksAuto

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
18 мар. 01:40 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Крива Паланка

Land Rover Freelander 2.0TD4 HSE 4x4 edinstven model

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 01:32 Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

Toyota RAV 4 2.2 D-D4 150ks 4x4 cross over 126000km Maksauto

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
18 мар. 00:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Крива Паланка

VW Caddy maxi 1.9TDI 105 KS N1united 190000km Maksauto

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 23:16 Автомобили  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Крива Паланка

SUZUKI SX-4 1.9DDIS 6BRZINI 120ks 4x4 164000km MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 мар. 17:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

GOLF 5 EDITION 2007

5 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:35 Автомобили  ·  Opel  ·  Antara  ·  Крива Паланка

OPEL ANTARA 2.0CDTI 150ks 4x4 6BRZINI COSMO MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:33 Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Крива Паланка

BMW 520d F10 2.0D 190ks 6BRZINI NAVI REG+SEVISIRANO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:31 Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Крива Паланка

ALFA GIULIETTA 1.6M-JET 105ks SPORT PAKET MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:29 Автомобили  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Крива Паланка

TOYOTA COROLLA 2.0D4D 115ks 173000km NOVA MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
05 мар. 17:29 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Крива Паланка

BMW X1 118d 2.0d 143ks SPORT EDITION FACE MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:27 Автомобили  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Крива Паланка

JEEP GRAND CHEROKEE 3.0CRD OVERLAND MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 17:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Крива Паланка

VW TOURAN 2.0ECO-FUEL FABRCKI METAN NOV! MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 17:23 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Крива Паланка

BMW 320i 170KS M-PAKET CABRIOLET REG+SERV MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 17:21 Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Крива Паланка

NISSAN QASHQAI XS 2.0DCI 4X4 6BRZINI NOV MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 17:19 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Крива Паланка

FIAT GRANDE PUNTO 1.4i GIUGIARO CISTO NOVO MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
28 фев. 18:31 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.4HDI 70KS EXCLUSIVE 157000km MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
26 фев. 18:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

Se prodava golf 5 2008godina GT OPREMA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
09 јан. 17:47 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Крива Паланка

LAND ROVER FREELANDER 2.0TD4 XS4x4 NOV! MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
16 дек. 09:25 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 307 1.6HDI 90ks AUSTRALIAN XENON MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
15 дек. 19:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Крива Паланка

SEAT IBIZA 1.9TDI 6BRZINI FR-SPORT 191000km MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 19:57 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Крива Паланка

MAZDA 3 1.6HDI 90ks 173000km FACELIFT MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
15 дек. 19:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Крива Паланка

FIAT DUCATO 130M-JET 2+1TOVARNO EDITION MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
15 дек. 19:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

FIAT DOBLO 1.3M-JET 80ks MOTOR NALANCE N1 MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
10 дек. 19:41 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 2007GODINA EKSKLUZIV

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
08 ноем. 08:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9TDI 105ks 6BRZINI SPORTLINE MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
30 окт. 09:52 Автомобили  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Крива Паланка

FIAT DOBLO MULTIJET DYNAMIX 174000km MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 09:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Крива Паланка

VW CADDY 1.9TDI 105KS 219000km SPORTLINE MAKSAUTO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 21:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Крива Паланка

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 159000km NOVA!! MAKS AUTO

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 21:01 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.4HDI 70ks 5l/100km EXCLUSIVE MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
07 окт. 13:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 216000km SPORTLINE MAKSAUTO

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
07 окт. 13:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Крива Паланка

VW PASSAT 1.9TDI 105KS VARIANT SPORTLINE MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 окт. 13:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Крива Паланка

VW POLO 1.4TDI 80KS HIGHLINE KLIMA LIZING MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
07 окт. 13:17 Автомобили  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Крива Паланка

FIAT PANDA 1.3M-JET 80ks 207000km EDITION MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 19:22 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

AUDI A4 2.0TDI 143ks 6BRZINI BIXENON NAVI MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
10 септ. 19:44 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Крива Паланка

AUDI A6 2.7TDI 180KS 6BRZINI NAVIGACIJA MAKSAUTO

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 19:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0TDI 80kw 110ks EDITION MODEL MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
10 септ. 19:03 Автомобили  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Крива Паланка

TOYOTA AVENSIS 2.0D4D 115ks REG+SERV MAKS AUTO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Maks auto | Сите | Автомобили | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Maks auto во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • Maks auto во категорија Автомобили | Suzuki
  • maks auto во категорија Возила
  • maks auto во категорија Автомобили | Audi
  • Maks auto во категорија Автомобили | Fiat | Sedici
  • maks auto m во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • Maks auto во категорија Автомобили
  • maks auto во категорија Автомобили | Opel | Astra
  • maks auto во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf
  • Maks auto во категорија Во странство

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации