Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Fiat bravo 2008 е на ваш дофат од само еден клик!

Потребен Ви е fiat bravo 2008, или пак, веќе подолго време имате потешкотии при продажбата на овој модел, а притоа, сакате да ставите крај на сите фрустрации и на изгубеното време? Одлично, бидејќи Пазар3 е вистинското место за реализирање на вашите цели!


Тука, со само еден клик, Вие ќе можете да пронајдете fiat bravo 2008, но, и да го продадете овој модел, бидејќи Пазар3 заедно со огромната побарувачка и посетеност на сајтот ќе се погрижи секој еден од вас да ја исполни својата желба без никаков проблем!

31 мар. 12:01 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Bravo 1.4 Benzin 66kw so atestiran plinski ured

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 мар. 16:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Fiat Bravo 2008 1.4 T-jet 120ks benzin/plin

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 мар. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FIAT BRAVO 1.6 MJET-08 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 14:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Ресен

FIAT BRAVO 1.4 BENZIN 2008

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
29 авг. 05:04 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

FİAT BRAVO 2008 1.6 MULTİJET

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 06:41 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Делчево

Fiat Bravo 1.9 multijet 122 ks 2008

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 19:08 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Виница

Fiat Bravo 1.9 Multijet 120ks

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 13:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Bravo 1.9

55 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 16:43 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.9JTDm multijet 120ks moznost na rati 2008

3 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мар. 14:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Куманово

Fiat Bravo 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 15:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Радовиш

Fiat Bravo 1.9 JTDm

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
12 септ. 20:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Илинден

Fiat Bravo 1.6 multijet

3 699 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 12:44 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.9JTDm multjet 120ks moznost na rati 2008

3 333 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 16:20 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Bravo 1.4 benzin i plin so atest 2008

3 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 16:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Гостивар

FIAT BRAVO 1.4 T-JET 96000km garantirano -08

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 65 000 - 69 999
01 фев. 08:49 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

Fiat Bravo 1.9JTDm 120ks MULTIJET -08

3 050 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 09:11 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 2008 FUL OPREMA

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
25 дек. 20:38 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Кочани

Fiat Bravo 1.9 Multijet

4 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
11 ноем. 17:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Штип

Fiat Bravo 1.9 Multijet 120ks TOP PONUDA

4 190 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Интересен податок: fiat bravo 2008 е еден од најактуелните модели на Bravo на Пазар3 за кој што постои огромна побарувачка и понуда, а ова се одлични вести за продавачите и купувачите!Кои се предностите што ги нуди fiat bravo 2008 за своите сопственици?


Одличен изглед - fiat bravo 2008 е прекрасно, компактно возило кое што изгледа навистина модерно како однадвор, така и одвнатре, а тоа е впрочем и една од најголемите причини поради кои постои толкава побарувачка за овој модел.


Кога станува збор за ентериерот, ова возило е одлично организирано, а поради тоа, Вие и сопатниците ќе имате доволно комфор за патување каде и да одите!


Одлични перформанси - fiat bravo 2008 се состои од издржлив мотор и високо квалитетна опрема која што вклучува системи за безбедност и асистирање при возење, се со цел да му обезбедат на сопственикот квалитетно возачко искуство какво што заслужува!


Економична потрошувачка - потрошувачката на fiat bravo 2008 e мимална, а тоа значи дека би можеле да поминете повеќе километри со пониски трошоци за гориво.


Ова е уште една причина поради која огромен број на луѓе се одлучуваат за купување токму на овој модел!Како Пазар3 може да Ви асистира при продажбата на fiat bravo 2008?


Фантастична посетеност - посетеноста на Пазар3 ја надминува бројката од неверојатни 70 000 дневни посетители, а тоа значи дека огласите нема да Ви бидат незабележани како што се сучува на останатите сајтови!


Наместо тоа, тие ќе допрат до огромен број на посетители а во ова ќе се уверите и самите!


Популарен сајт - објавувањето на огласи на најголемиот купопродажен сајт во Македонија ќе Ви овозможи брза и лесна продажба на fiat bravo 2008, но, и на се останато - живеалишта, возила, автомобили, електроника, препарати за дом и семејство и сл!


Затоа, побрзајте и огласете се, а останатото препуштете ни го нам!


Интуитивни алатки - благодарение на полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на огласи, Вие ќе можете да пронајдете или продадете што и да посакате, и тоа со само еден клик!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации