Македонски | Shqip | English |

Polovni avtomobili - Најдобар избор на половни автомобили во Македонија!

Opel , 14
Audi , 5
Ford , 5
Peugeot , 5
Hyundai , 4
BMW , 3
Seat , 3
Volvo , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Škoda , 2
Toyota , 2
Fiat , 1
Kia , 1
Lada , 1
Nissan , 1
Smart , 1

Пазар3 Ви нуди одлична понуда на polovni avtomobili од најпознатите брендови на пазарот како BMW, Mercedes, Volkswagen, Opel, Audi, Fiat, Ford, Seat, Renault, Peugeot, но, и Ви нуди можност за да продажба на половни автомобили на брз и едноставен начин, со само еден клик на алатката за регистрирање на огласи!


За таа цел, Ве советуваме да ја разгледате понудата на polovni avtomobili, или пак да објавите огласи за половни автомобили кои ќе Ви помогнат да бидете контактирани од огромен број на заинтересирани купувачи уште од следниот ден!

Денес 09:49 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI KLIMATRONIC -07 AVTO NIKI

2 899 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
20 апр. 11:07 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4TDCI FULL -08 AVTO NIKI PERFEKTNA

3 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
18 апр. 22:09 Претпријатие ,

FORD KA 1.3 TDCI

3 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 09:33 Претпријатие , ,

PEUGEOT 308 1.4BENZIN PLIN EXCLUSIVE -09 AVTONIKI

4 040 ЕУР

Година: 2007
Километража: 65 000 - 69 999
17 апр. 09:33 Претпријатие , ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
14 апр. 10:12 Претпријатие , ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
10 апр. 19:30 Претпријатие ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI - PREMIUM

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 19:30 Претпријатие ,

VOLVO XC 60 2.4 D 4X4

10 950 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 10:41 Претпријатие ,

Volvo S60 2.0 d r-design

11 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
05 апр. 14:09 Претпријатие ,

Broker Auto

1 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
05 апр. 14:01 Претпријатие ,

Nissan NV 200 1.5 dci 2010

5 550 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
05 апр. 12:13 Претпријатие ,

Bmw seria 1 cupe 2.0d

6 550 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 12:05 Претпријатие ,

Volvo XC 70 2.4 D 4x4 cross country

6 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 апр. 11:45 Претпријатие ,

Nov uvoz na avtomobili

1 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
13 мар. 17:53 ,

GOLF 5 EDITION 2007

5 199 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 18:25 ,

Se prodava golf 5 2008godina GT OPREMA

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 јан. 18:40 Претпријатие , ,

VW POLO 1.4 TDI 75 KS -07 FULL OPREMA ODLICNO

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 јан. 18:36 Претпријатие , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -05 FULL OPREMA PERFEKTNA

1 МКД

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
15 дек. 20:13 Претпријатие , ,

FORD FIESTA 1.4 tdcI FULL -2007 AVTO NIKI PERFEKTEN

2 390 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
15 дек. 19:57 ,

SEAT IBIZA 1.9TDI 6BRZINI FR-SPORT 191000km MAKSAUTO

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
14 окт. 22:21 , ,

Kupuvam Otkupuvam vozila koli avtomobili od site m

6 666 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
10 септ. 19:05 ,

VW GOLF 6 2.0TDI 80kw 110ks EDITION MODEL MAKSAUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
10 септ. 18:57 ,

FORD FOCUS 1.6TDCI TITANIUM 162000km -10 MAKS AUTO

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 09:17 ,

Polovni delovi za poveke marki na avtomobili

33 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
12 авг. 10:01 Претпријатие , ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -06 AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 10:53 Претпријатие , ,

Hyndai IX 20 2013 GOD 1.4 CRDI FUL OPR KAKO NOVA

1 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
16 мај 20:01 Претпријатие , ,

OPEL ASTRA GTC 1.4 TVINPORT -07

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Дали сте знаеле: "polovni avtomobili", "polovni avtomobili germanija", "огласи за половни автомобили" се едни од најчестите наслови на огласи кои што ќе можете да ги сретнете во оваа категорија, а тоа говори многу за одличната понуда на користени возила која постои на Пазар3!Кои се предностите кои ви ги нуди продажбата на polovni avtomobili на Пазар3?


Лесна продажба - вашите огласи за половни автомобили ќе Ви донесат одличен успех, и тоа за рекордно време, доколку се разбира, се огласите на нашиот сајт, а причината е повеќе од едноставна.


Имено, преку 70 000 дневни посетители кои што се во потрага по најразлични цели, вклучително и по користени автомобили би можеле да Ве контактират, а тоа значително ќе Ви ги зголеми шансите за вашата продажба на половни автомобили.


Огромна побарувачка - побарувачката за polovni avtomobili е енормна на нашиот сајт, впрочем, огромен дел од луѓето се во потрага по opel corsa, opel astra, автомобили од mercedes b klasa, peugeot 308, peugeot 3008, audi a3, volkswagen golf, passat и тн, а тоа секако Ви оди во прилог!


Затоа, не двоумете се и објавете оглас за продажба нa користени возила уште веднаш, бидејќи колку побрзо се огласите, толку побрза ќе Ви биде и продажбата!


Практични алатки - благодарејќи им на интуитивните, постоечки алатки на Пазар3 како што се полето за пребарување, филтрите и алатката за регистрирање на огласи, Вие со само еден клик би можеле да ја разгледате нашата понуда на користени возила, но и да објавите огласи за половни автомобили во кои нудите фантастични модели!Совети за пребарување и објавување на огласи


Огласувањето и пребарувањето на огласи за половни автомобили, но и за се останато е повеќе од едноставно на нашиот сајт, но, во секој случај, постојат и одредени работи кои би требало да ги применувате доколку сакате да ја зголемите ефикасноста.


Па така, на пример, при пребарување на огласи, користете го полето за пребарување, а во него вметнете фрази кои ја отсликуваат вашата потреба "polovni avtomobili", "golf 5 poloven" и сл.


Откако ќе го сторите тоа, нашиот сајт ќе Ви прикаже персонализирана понуда на користени возила според тоа што сте го внеле уште во истиот момент!


Од друга страна, пак, ако сакате да регистрирате огласи за продажба на polovni avtomobili, потребно е да обрнете големо внимание на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и се разбира, прикачувањето на фотографија во вашите огласи.


Oгласите треба секогаш да бидат јасни, кракти и едноставни, почнувајќи од насловот, главниот дел па се до крајот на огласот, и се разбира, да има доволно информации околу километражата, состојбата, цената, моделот и сл, бидејќи само така вашите огласи ќе пробудат интерес за читање!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации