Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Fiesta | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Fiesta | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 јун. 00:07 ,

Ford Fiesta

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 01:54 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci titanium

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
06 апр. 23:10 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci Titanium

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
14 ноем. 14:49 ,

Ford Fiesta 1.6tdci trendline 2011

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
16 окт. 12:52 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin 2003

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
13 окт. 13:08 ,

Ford Fiesta 1994

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
11 фев. 13:58 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
24 дек. 14:05 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
14 дек. 15:07 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
02 ноем. 13:05 ,

Ford Fiesta -07

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
10 окт. 11:23 ,

se prodava

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
29 септ. 15:06 ,

FORD FIESTA 1.4 HDI CDTI ITNO

2 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
28 септ. 14:55 ,

Ford Fiesta -07 hitno

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 15:56 ,

FORD FIESTA PLIN ATEST 11/2004 REG CELA GODINA

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 110 000 - 119 999
06 мар. 18:00 ,

Ford Fiesta 1.4

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
20 јан. 09:34 ,

Ford Fiesta 1.4.i. -04 full oprema kako novo

2 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
18 дек. 16:20 ,

Ford Fiesta

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
06 авг. 19:57 ,

Ford Fiesta -06

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
03 јун. 14:05 ,

Ford Fiesta

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 75 000 - 79 999
28 мај 13:16 ,

Ford Fiesta

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 10:53 ,

Ford Fiesta 1.2 benzin 16V ZETECs motor -01

1 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 јан. 17:59 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI

2 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 12:18 ,

FORD FIESTA 1.4TDCI

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
04 окт. 17:55 ,

Ford Fiesta EXTRA

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 12:21 ,

Ford Fiesta

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
21 септ. 13:25 ,

Ford

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
24 мај 12:07 ,

Ford Fiesta

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 5 000 - 9 999
25 мар. 13:09 ,

Ford Fiesta sport kola full oprema extra

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
21 ноем. 00:38 ,

Ford Fiesta 1.25 -04

3 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
15 ноем. 08:42 ,

FORD FIESTA 1.2 sport kola FULL OPREMA -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
28 окт. 17:21 ,

Ford Fiesta -95

950 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
03 дек. 16:21 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 ks -09 66000 km

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
03 дек. 15:42 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin -03

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 85 000 - 89 999
18 окт. 03:32 ,

FORD FIESTA BENZIN PIN 1.1 -93

850 ЕУР

Година: 1993
Километража: 120 000 - 129 999
14 септ. 20:58 ,

FORD FIESTA 1.6 -94

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
12 септ. 12:56 ,

Ford Fiesta -00

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
28 авг. 19:38 ,

FORD FIESTA -94 EXTRA moze zamena

Година: 1994
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 21:56 ,

Ford Fiesta 1.1 -94

Година: 1994
Километража: 95 000 - 99 999
08 јул. 23:22 ,

Ford Fiesta -97

600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Fiesta | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации