Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 5,по категорија Автомобили,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 5 | Сите | Автомобили | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 септ. 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
25 септ. 23:50 , ,

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 авг. 23:45 , ,

GOLF 5 2.0 GT Sport 170 ks 2008

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 јун. 19:19 , ,

VW Golf 5 1.9 -06

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
17 јун. 02:09 , ,

Golf 5

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
15 јан. 21:54 , ,

VW Golf 5 1.6 Fsi

3 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
18 дек. 20:56 , ,

VW Golf 5

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 јул. 12:31 , ,

VW GOLF 2

750 ЕУР

Година: 1985
Километража: 100 000 - 109 999
22 јан. 10:11 , ,

VW Golf 5

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 јан. 21:15 , ,

VW Golf 5 1.4 55 kw

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
07 јан. 14:04 , ,

VW Golf 5 -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
29 дек. 21:42 , ,

VW Golf 5

4 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 ноем. 12:00 , ,

VW Golf 5

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
14 ноем. 20:30 , ,

VW Golf 5

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 апр. 18:59 , ,

VW Golf 5 1.9tdi 90ks

4 650 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 17:26 , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 kw -06

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 авг. 21:04 , ,

VW Golf 5 -05

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 18:24 , ,

VW Golf 5 -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 19:55 , ,

VW Golf 5 -08

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
09 јул. 08:05 , ,

VW Golf 5 -08

5 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 5 | Сите | Автомобили | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 5 во категорија Автомобили | Škoda | Octavia
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Mitsubishi | Lancer
  • golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Ford | Ka
  • golf 5 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | B 180 | B-класа
  • Golf 5 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Peugeot | 3008
  • golf 5 во категорија Автомобили | Fiat | Cinquecento
  • golf 5 во категорија Возила
  • Golf 5 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | C-класа

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации