Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

VW Volkswagen , 2985
Opel , 116
BMW , 97
Audi , 96
Peugeot , 62
Renault , 49
Ford , 40
Citroën , 39
Seat , 35
Fiat , 30
Alfa Romeo , 20
Nissan , 12
Škoda , 12
Mazda , 8
Hyundai , 7
Toyota , 7
Chevrolet , 6
Kia , 6
Honda , 4
Volvo , 4
Jeep , 3
Lancia , 3
Daewoo , 2
Dodge , 2
Porsche , 2
Smart , 2
Suzuki , 2
Chrysler , 1
Jaguar , 1
Lada , 1
MG , 1
MINI , 1
Pontiac , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор GOLF 5,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: GOLF 5 | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Охрид

AUDI A5 2.0 TDI 170 KS S-LINE NAVI LED XENON - 11.MT AUTO

11 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 17:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145 KS XENON LED NAVI AVTOMATIK - 09.MT Auto

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 3 2.0D 184 KS F30 LUXURY XENON NAVI LED - 13.MT Auto

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

se prodava VW Golf 5 1.4 trendline

3 000 МКД

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:03 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 19:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS 2009 HIGHLINE MODEL EURO 5

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 08 TOUR AUDI BMW MERCEDES

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:19 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Avto Dado Skopje

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999
Вчера 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI GT-LINE 104 000KM. AVTO MIRO

18 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 13:17 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI ALLURE AVTO MIRO

16 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 13:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI BISNIS LINE AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 13:15 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI AVTOMATIK 7 MESTA AVTO MIRO

17 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 5.1.9.TDI.105 ks.god.2004.full

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:01 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1,9 TDI 77KW. 6-BRZINI TREND LINE 2008G.

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:57 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW. CONFORT LINE MODEL2008G.

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:21 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa 1.3cdti 5 brzini cosmo 2008 Avto Niki

3 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:20 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

27 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 07:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Куманово

Bmw 116d . 13g. I Bmw 320 xdrive 2,0d 3g

9 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 06:49 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Куманово

Porsche cayanne 4,5i i Mitsubishi colt 1.1i

6 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 04:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava golf 5 1.9 tdi

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 10:25 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

18 мај 21:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 5 1.9 TDI 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
18 мај 15:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

se prodava VW Golf 5

3 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 12:32
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

Golf 5 2008 1.9 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 12:04 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A5 40TDI 190KS MATRIX / VIRTUAL COCKPIT

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
18 мај 10:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 5 1.4 TSI 122KS 2008GOD NEUVEZEN

4 399 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 мај 09:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 20:11 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Битола

VW GOLF 5 1.9 TDI *** EDITION *** MODEL 2009 *** 90 HP

5 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 19:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 5 - 1.9 TDI - KLIMA 2009 GOD

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 19:38 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW GOLF 5 - 1.9 TDI 2008 GOD KLIMA

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 16:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

SE PRODAVA!

4 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 09:44 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.6 HDI 7 MESTA AVTO MIRO

16 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
17 мај 09:43 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL GRANDLAND X 1.5 HDI 2020 AVTO MIRO

15 990 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
17 мај 09:43 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.6 HDI AVTO MIR0

15 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
17 мај 09:42 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 BIZNIS AVTO MIRO

14 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 09:32 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 3008 1.5 HDI 2020GOD BIZNIS LINE AVTO MIRO

17 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
17 мај 09:16 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 5008 1.5 HDI ALLURE BIZNIS 2020 AVTO MIRO

19 700 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
17 мај 07:38 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLKSWAGEN GOLF 7,5 1.6 TDI 115KS HIGHLINE 2019G

13 490 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 04:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golf 5

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
16 мај 04:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Пробиштип

Golf 5 1.9 TDI, 2008 god, 66kw, 90hp

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 17:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 13:35 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7 1.6TDI 77KW 2013G UVOZ GERMANIJA PERFEKT AUTO

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 09:41 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Велес

VOLKSWAGEN GOLF V 5 Plus 1.9TDI

53 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 18:28 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Охрид

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 KS 4X4 NAVI XENON KAMERA - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 12:14 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 22:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 6 GTD 2.0TDi 170ks *MOZNOST NA RATI* - 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 22:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW Golf 5 1.9TDi 105ks REG+SERV - 2005

4 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 13:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Тетово

GOLF 5 1.9 TDI 4x4 2008 G (PERFEKTEN)

5 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 мај 10:47 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 PLUS 1.6TDI 77KW NA 164.000KM NOV PERFEKT AUTO

7 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување GOLF 5 | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 5 GOLF 5 golf 5 Golf 5 Golf 5 Golf 5 golf 5 Golf 5 golf 5 golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации