Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Куманово

Opel , 153
Audi , 3
Peugeot , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Ford , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: opel corsa | Сите | Автомобили | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 55kw 2010 god

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
20 фев. 17:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 66KW NAJNOV UVOZ CH

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 фев. 13:46 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA C TWIN SPORT

3 150 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 фев. 10:05
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D 1.4 Benzin 74 Kw Auto Plac Zurich

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 18:07 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA 1.4 BENZIN 74KW EURO5 NAJNOV UVOZ CH

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
05 ноем. 23:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa b 1995

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
04 ноем. 12:03 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa b 1995 1.4

800 МКД

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 18:20 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel corsa 1.0

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
12 мај 15:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3 cdti 6 brzini nov uvoz

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
07 мар. 17:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Astra 1999

1 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 10 000 - 14 999
04 фев. 13:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
03 јан. 19:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D

4 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
07 дек. 17:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
01 окт. 12:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Se prodava avtomobil Opel Corsa

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
29 септ. 15:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Se prodava avtomobil Opel Corsa

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
28 септ. 12:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3CDTI od 2006

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
15 авг. 19:06 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Se prodava Opel Corsa 1.2

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:26 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa C 1.7 diesel

1 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Se Prodava Opel Corsa C 1.7 Diesel

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa C 1.7 Diesel

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa C 1.7 Diesel

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa C 1.7 Diesel

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa C 1.7 Diesel

1 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 21:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово  ·  Липково

Opel Corsa

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 11:48 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D 1.3 cdti

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 09:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.3cdti cosmo

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
04 мај 16:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.2 benzin 2006

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
16 фев. 10:41 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.0

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
09 фев. 01:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.7cdti dizel 2007

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
21 дек. 10:16 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
08 јул. 14:19 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово  ·  Липково

Opel Corsa 1.6 sport 16v full oprema

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 21:52 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa D 2008

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
28 апр. 09:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.0 socuvana 2001

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
26 дек. 05:39 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel corsa c 1.2 lpg

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
16 ноем. 10:27 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Куманово

OPEL ASTRA G CARAVAN 1.4 BENZIN 16V 90KS

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
09 окт. 13:49 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.2 benzin -02

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
22 авг. 22:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
22 авг. 22:56 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 23:24 Автомобили  ·  Куманово  ·  Липково

opel corsa

10 мај 22:51 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

***OPEL CORSA 1.3 CDTI 2008***

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
04 мај 01:11 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL Corsa C 1.2 Twinport

2 990 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
16 мар. 17:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.7

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
17 дек. 00:36 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
28 ноем. 15:02 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

OPEL CORSA 1.2

1 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
06 окт. 23:01 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
02 окт. 22:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa

2 250 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
15 септ. 10:12 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa C

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
31 авг. 01:28 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa b plin benzin

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
22 авг. 12:53 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Куманово

Opel Corsa 1.7 DTI -03

1 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување opel corsa | Сите | Автомобили | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации