Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 2603
Audi , 82
Peugeot , 75
Renault , 61
Ford , 60
BMW , 59
Citroën , 54
Seat , 38
Fiat , 32
Alfa Romeo , 24
Nissan , 15
Škoda , 14
Toyota , 13
Hyundai , 10
Mazda , 10
Kia , 8
Volvo , 5
Honda , 4
Chevrolet , 3
Jeep , 3
Lancia , 2
Suzuki , 2
Dacia , 1
Daewoo , 1
Smart , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор OPEL CORSA,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: OPEL CORSA | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 20:51
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава Corsa d 2009 година бензин/плин прв газда

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 20:51
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава Corsa d 2009 година бензин/плин прв газда

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:02 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 82KW 150080KM AUTOMATIK

9 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 13:52 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW NAVI UNIKAT

5 299 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 13:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW POLO 1.4TDI 66KW 112000KM NOVO

9 750 ЕУР

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Онлајн
Денес 13:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TIGUAN 2.0TDI 150ks DSG PERFEKTNA

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
Денес 12:08 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Денес 12:06 Авто плац Автомобили  ·  Dacia  ·  Duster  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

DACIA DUSTER 1.5dci 79kw PERFEKTNA

7 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 12:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW GOLF 2.0TDI 140KS HIGHLINE UNIKAT

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 12:04 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 12:01 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Feel Edition

10 250 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Денес 10:59 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.6CDTI 81KW Selection

10 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Онлајн
Денес 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 450 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
Денес 09:50 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

8 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Денес 09:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 09:24 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6 TDI 115KS 6MT ULTRA 2015/2016G

12 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:14 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G 7.500 EVRA!

7 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:10 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ponudete semeen avtomobil , licno za sebe ..OPEL GOLF AUDI

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 22:04 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Golem izbor na avtomobili Auto Grup

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Вчера 21:59 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

PEUGEOT 208 1.5 BLUE HDI 100KS PROIZVEDENO 2019 PREMIUM

7 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Вчера 15:47 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

FORD FIESTA 1.6TDCI 66KW TITANIUM

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
Вчера 15:46 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 14:35 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81kw COSMO SPORT

6 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 13:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

19 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Вчера 13:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово

Opel Corsa 2001 dizel

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
Вчера 13:23 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
Вчера 12:17 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Corsa 1.7 DTI

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:56 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI FABRIKA 2013 REDIZAJN

3 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:52 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.2 PLIN ATEST REDIZAJN PANORAMA 2012

4 599 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:19 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Вчера 09:18 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
Вчера 09:06 Автомобили  ·  Скопjе  ·  Центар

Otkup na avtomobili

Вчера 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI 2014G.FACE-LIFT MODEL

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 20:45 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Центар

PRODAVAM OPEL CORSA

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 13:55 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Corsa 1.2 sega registrirana

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
23 јун. 13:04 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Струмица

Opel corsa

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 10:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
23 јун. 10:25 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 790 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 10:24 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

OPEL CORSA 1.3 CDTI..FULL.NAVIGACIJA.

5 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 07:41 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Opel Corsa F AutoMilano

10 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
22 јун. 15:49 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW POLO 1.6TDI 66KW PERFEKTNO

6 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
22 јун. 15:12 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
22 јун. 14:05 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

OPEL CORSA 1.3cdti ESSENTIA jimauto

4 480 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 13:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 2012god. "AVTOCENTAR"

5 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 јун. 13:11 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Тетово

OPEL CORSA 1.3 CDTI 66kw 2007god. "AVTOCENTAR"

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 12:48 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 70KW COSMO SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
22 јун. 12:47 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW 131000KM UNIKAT

4 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Онлајн
21 јун. 23:42 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Центар

Opel Corsa 1.3 Cdti Ecoflex Redizajn-11

4 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 17:59
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CORSA 1.3cdti-95KS-ECO FLEX-2011god. 165.266km SERVISIRANA

5 400 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
21 јун. 16:04 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT IBIZA 1.2 51KW PERFEKTNA

5 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување OPEL CORSA | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации