Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили

Opel , 2351
Audi , 74
Peugeot , 61
BMW , 60
Ford , 54
Renault , 52
Citroën , 43
Seat , 31
Fiat , 26
Alfa Romeo , 23
Nissan , 14
Toyota , 12
Škoda , 11
Mazda , 10
Kia , 8
Hyundai , 7
Chevrolet , 3
Suzuki , 3
Volvo , 3
Honda , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Daewoo , 1
Smart , 1
Wiesmann , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: opel corsa | Сите | Автомобили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:07
Линк
Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 18:42
Линк
Автомобили , Кавадарци

Opel Corsa

11 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
30 септ. 14:01
Линк
Автомобили , Прилеп

Opel Corsa 1.2 2004

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999

Денес 18:35 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Roomster Fabia 1.2 MPI 70KS van 2007

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 11:07 Автомобили , Гостивар

Opel Corsa

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 10:02
Линк
Автомобили , Скопjе , Чаир

Prodavam Opel Corsa avtomatik 1.3 dizel

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 08:42 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.2 16v-01-Klima-Registrirana

1 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 08:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Se prodava opel corsa 1.4

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:41 Претпријатие Автомобили , Крива Паланка

Opel Corsa 1.3 dizel 95ks 2012god

4 350 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:13 Претпријатие Автомобили , Кочани

Opel Corsa 1.3 cdti 95ks exoflex facelift

4 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:44 Претпријатие Автомобили , Битола

Opel Corsa C 1.2 benzin twinport

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 18:23 Автомобили , Тетово

Opel Corsa D 1.2 benzin i plin LPG 2011

3 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:37 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.3 ctdi full Germanija 2012 A Niki

5 390 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
03 окт. 18:42 Автомобили , Кавадарци

Opel Corsa

11 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 30 000 - 34 999
03 окт. 15:28 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Opel Corsa 1.3 dizel 66KW 2009

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
03 окт. 13:42 Претпријатие Автомобили , Тетово

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO

3 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
02 окт. 23:51 Автомобили , Свети Николе

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
02 окт. 22:05 Автомобили , Скопjе , Скопје

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
02 окт. 19:32 Автомобили , Скопjе , Центар

Opel Corsa-C 1.0 Benzin 2003g

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 70 000 - 74 999
01 окт. 16:38 Автомобили , Скопjе , Центар

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2004GODINA

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
01 окт. 16:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3CDTi 75hp 2011g NOVA KOLA

4 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
01 окт. 14:39 Претпријатие Автомобили , Велес

CORSA 1.3 CDTI 2011g ECO FLEX - COSMO

4 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
01 окт. 12:34 Автомобили , Куманово

Se prodava avtomobil Opel Corsa

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
01 окт. 12:32 Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Opel Corsa C 2002

1 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 40 000 - 44 999
30 септ. 14:01 Автомобили , Прилеп

Opel Corsa 1.2 2004

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
30 септ. 11:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa e edition 50kwh

29 100 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
29 септ. 20:44 Автомобили , Скопjе , Скопје

Opel Corsa 1.2 2009 odlicno socuvan avtomobil

4 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
29 септ. 19:11 Автомобили , Штип

OPEL CORSA C 1.0 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 65 000 - 69 999
29 септ. 18:23 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opel Corsa 1.3 cdti 2011 facelift ecoflex full oprema

4 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
29 септ. 15:39 Автомобили , Куманово

Se prodava avtomobil Opel Corsa

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
29 септ. 15:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

OPEL CORSA 1.2 80 KS 195000 KM - 08..MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 14:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
28 септ. 14:54 Автомобили , Скопjе , Карпош

Opek Corsa 2016 neuvezuvana

7 290 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
28 септ. 13:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa Edition 1.2 70ks MT

11 900 ЕУР

Година: 2019
Километража: 15 000 - 19 999
28 септ. 12:41 Автомобили , Куманово

Opel Corsa 1.3CDTI od 2006

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
28 септ. 10:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3CDTi 75hp 2011 nova kola

4 690 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување opel corsa | Сите | Автомобили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации