Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Lancia Delta

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Lancia Delta | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 апр. 08:23 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Бутел

Lancia Delta 1.4i

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 10:55 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
04 мар. 13:41 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Delta 1.4i 150KS

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
15 дек. 07:57 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lancia Delta 1,6 multijet dizel mk tabli

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 окт. 09:25 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA LANCIA DELTA 1.6 M-JET 2013 EVTINO

5 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
09 мар. 08:16 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Ресен

Lancia Delta 2,0 165ks vo odlicna sostojba

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 10:47 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Центар

Lancia Delta makedonska prv gazda

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
29 авг. 18:47 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Струмица

Lancia Delta 1.6 diesel

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 16:06 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Струмица

Lancia Delta 1.6 MultiJet 120Ks| 2009/10 Lux oprema Led

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
16 јун. 20:14 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Кочани

Lancia Delta

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 11:29 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Центар

Lancia Delta Full-2009/08 lux 6brzini Multijet

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
06 јан. 11:21 Авто плац Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

UNIKAT LANCIA DELTA1.9JTD 190PS /EXTRA/SERV.KNISKA

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Онлајн
06 ноем. 23:08 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lancia Delta mnogu socuvano

6 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
24 фев. 11:36 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lanica Delta 1.6 plin benzin

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
06 ноем. 13:42 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Куманово

Lancia Delta 1.6 benzin plin

800 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
28 септ. 15:24 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Штип

Lancia Delta ekstra cena

36 000 МКД

Година: 1993
Километража: 160 000 - 169 999
22 септ. 14:07 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Струмица

Lancia Delta 1.6 Dizel

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
28 јун. 16:32 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Lancia Delta 150ks full oprema

Година: 2009
Километража: 50 000 - 54 999
07 јан. 16:23 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Валандово

Lancia Delta

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 17:37 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Струга

Lancia Delta 1.4 150ks -09

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
12 мај 16:19 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Охрид

Lancia Delta -09

Година: 2008
Километража: 50 000 - 54 999
24 авг. 13:26 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Битола

LANCIA DELTA FULL OPREMA -09

12 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
31 јул. 00:29 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Delta 1.8 -94 ITNO

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
30 јул. 21:48 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lancia Delta 1.8 -94 itno

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
14 јул. 12:31 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Центар

LANCIA DELTA 1.4 150KS FULL OPREMA

15 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
01 јул. 11:08 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Карпош

LANCIA DELTA 1.4 150KS -10

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 35 000 - 39 999
14 јун. 14:25 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Скопjе  ·  Карпош

Lancia Delta 1.6 PNG -94

800 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
30 јан. 13:37 Автомобили  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Битола

Lancia Delta -10

Година: 2010
Километража: 75 000 - 79 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Lancia Delta | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации