Македонски | Shqip | English |

opel corsa | Македонски Брод | Возила | Автомобили

Opel , 4
22 мај 20:35 ,

OPEL CORSA 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 мај 21:21 ,

OPEL CORSA 1.2 SPORT VERZIJA 55KW ODLICNA

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 20:51 ,

OPEL CORSA C so 5 vrati

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 авг. 17:38 ,

OPEL CORSA 1.4 16V BENZIN/PLIN

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999


Кон почеток