Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz C 220 | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz C 220 | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 фев. 21:43 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes c220

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 350 000 - 399 999
15 фев. 12:11 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI Elegance

8 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 12:37 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 12:31 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 јан. 12:48 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI BlueEfficiency Elegance

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 08:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Se prodava mercedes c220 2006 avtomatik

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 10:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C 220

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 18:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

SE prodava mercedes c220-,2003 g. soo zariban motor.Cen,po d

1 000 000 МКД

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 18:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Се продава C220 CDI

195 000 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 12:34 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz W202 C220 cdi

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 14:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C 220 dizel

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 08:25 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 11:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 22:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C220

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јан. 13:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C220-CDI originalni KM

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 13:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C220 AMG paket neuvezuvan

12 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
02 фев. 13:37 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES 220 CDI BLUE EFFICIENCY

15 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
12 ноем. 22:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220

2 950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 21:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220cdi

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 20:21 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 cdi

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
31 мај 17:47 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C220 NAJZACUVAN VO MK

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
31 мај 14:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 najdobar vo mk

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
22 јан. 13:50 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220

4 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 08:58 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 Avangard -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 04:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 -00

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
13 мај 21:24 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 -03

5 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
12 мај 13:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 elegance koza -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
08 мај 12:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 -95

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
04 мај 20:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 -95

2 300 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 23:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES AVANTGRADE C 220 CDI DISEL -04

8 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
29 мар. 17:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 -03

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
17 дек. 22:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 AVANTGRADE DISEL -04

9 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
11 дек. 00:55 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 CDI Avantgarde AMG -08

20 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
13 авг. 19:43 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES AVANGARDE CDI 220 KARAVAN-03

5 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
08 јул. 23:22 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C220 -05 EKSTRA ODRZAN KAKO NOV

9 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 02:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C220 -02 MOZE ZAMENA

5 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 00:10 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 -02

5 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 15:36 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes C 220 DIZEL -96

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz C 220 | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации