Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 13:26
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 200 CDI

14 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 16:44 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Охрид

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:22 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Охрид

MERCEDES E 320 CDI

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
16 апр. 13:35 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C-Klasse C 220 CDI BlueEfficiency Elegance

14 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz A-Klasse A 180 CDI AUTOMATIC

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 13:26 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 200 CDI

14 100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 10:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

Mercedes C 200 cdi w 204 - Reg..Garaziran

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 19:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Охрид

MERCEDES E 320 CDI

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 18:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Охрид

E220 AVANGARDE 2012

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 11:15 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:11 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE NOV - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks avantgarde koza 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 мар. 10:29 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Охрид

MERCEDES E 220 cdi ZDRAV SIGUREN.TOP SOSTOJBA

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 02:50 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes w204 C 220

7 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
13 мар. 16:57 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Охрид

Mercedes-Benz E220 CDI

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 16:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

MERCEDES C 200 CDI - AVANTGARDE

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
02 мар. 19:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 350  ·  Охрид

Mercedes GLK 350cdi 4 Matic

15 050 ЕУР

21 фев. 21:43 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes c220

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 350 000 - 399 999
30 јан. 09:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA Shooting Brake  ·  Охрид

Mercedes Benz CLA220d Shootingbrake 7G

1 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
19 јан. 13:56 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Охрид

Prodavam Mercedes Benz E220

4 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
12 јан. 23:16 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Охрид

Mercedes A160 avangard

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 20:57 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Охрид

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake facelift 2016 CLA 180d

18 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
20 дек. 16:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

Mercedes C 200 cdi - Avantgarde

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 дек. 22:31 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Охрид

Mercedes E350 4 MATIK Avangard w212

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 13:08 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Охрид

MERCEDES S KLASA

21 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
20 окт. 11:51 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Охрид

B 200, proizvodstvo 2010 godina

4 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 08:28 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Se prodava mercedes c220 2006 avtomatik

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:55 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Охрид

honor

2 750 МКД

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 17:42 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Охрид

Mercedes ML 320 CDI

9 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
13 јул. 16:01 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Охрид

Mercedes ML350 4Matic

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
04 јул. 10:50 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Охрид

Mercedes-Benz S 350L

19 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 10:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Охрид

Mercedes-Benz ML 280 dizel 2009

8 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 мај 10:26 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz C 220

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 14:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Охрид

Mercedes-Benz E 200 kompresor 2009 78000km nov

10 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
12 мар. 21:56 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Охрид

E320 Mercedes

8 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 мар. 14:54 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Охрид

Mercedes Benz B200 cdi 2009

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 фев. 17:37 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Охрид

Mercedes e200 2019

18 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 14:30 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Охрид

Mercedes-Benz S350 4Matic

25 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
07 јан. 12:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Охрид

Mercedes-Benz E270 Avantgarde

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
01 ноем. 14:45 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Охрид

Mercedes-Benz E 220cdi avangard

5 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 окт. 01:23 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

Mercedes C200 vo odlicna kondicija

11 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
04 окт. 18:27 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

SE prodava mercedes c220-,2003 g. soo zariban motor.Cen,po d

1 000 000 МКД

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 18:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Се продава C220 CDI

195 000 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
14 септ. 23:49 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 320  ·  Охрид

07 mercedes320 gl

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
06 јул. 09:30 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Охрид

Unikat Mercedes -Benz w211

7 200 ЕУР

28 јун. 15:13 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Охрид

Mercedes S320 Long

12 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 12:34 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Охрид

Mercedes-Benz W202 C220 cdi

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
21 јун. 13:44 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Охрид

Mercedes ML 350 top

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 05:32 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Охрид

Mercedes C200cdi

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 јун. 13:38 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Охрид

Mercedes Benz C200cdi

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 08:15 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Охрид

Mercedes-Benz c200 cdi

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Mercedes-Benz | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации