Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Fiat , 48
Opel , 1
Citroën , 1
Renault , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 апр. 14:39 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 160000KM NOVO - 07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
03 апр. 11:15 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat GR Punto Evo 1.3 jtdm 75ks facelift 2013 MT Avto

5 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
03 апр. 11:14 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
03 апр. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Охрид

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS 101000 KM LUX - 08.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
29 окт. 23:41 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
27 мај 09:55 Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Охрид

RENTA CAR NAJPOVOLNO

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
15 апр. 16:51 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Prodavam Fiat Punto 1.2 / 2009g

2 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
01 апр. 13:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto evo registrirano

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
14 мар. 20:59 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT GRANDE PUNTO

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
25 апр. 19:38 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 2000

800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 18:13 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto osteten od desna strana

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
04 окт. 17:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.9 dizel 2000

1 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 12:48 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
07 мар. 21:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Opel Corsa 1.0 2002

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
24 авг. 07:57 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto 1.2 90000km..ALEK.PRODADENA

2 899 ЕУР

Година: 2006
Километража: 90 000 - 94 999
28 јун. 19:29 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto Sole 1.1 1999

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 140 000 - 149 999
20 апр. 20:40 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat punto 1.2 16 v

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
11 фев. 15:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat punto

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
18 септ. 21:09 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto Turbo Sport

5 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 18:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto itno

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
28 јул. 11:44 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto -06

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
27 јул. 16:13 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 20:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO GRANDE

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
16 фев. 19:43 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

1 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
27 дек. 01:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 8 VENTILI 2005

2 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 10 000 - 14 999
03 ноем. 21:46 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Punto Grande 1.3mjet ALEK PRODADENA

3 699 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
22 окт. 14:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto Classic 1.2 klima

3 950 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
18 окт. 09:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto -99

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
18 јул. 13:03 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Punto Grande

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 11:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 12:25 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto -08

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
16 септ. 14:40 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 20:05 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto motor 1.2 44kw

1 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 23:25 Автомобили  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Охрид

Fiat Grande Punto

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
12 мај 23:22 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.2 - 16V Benzin/Plin

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
20 фев. 23:11 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Охрид

Fiat Punto Evo 1.3 Multy Jet

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 60 000 - 64 999
12 јан. 01:54 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 15:22 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto -02

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 10 000 - 14 999
04 јун. 13:42 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto -00

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
07 апр. 20:52 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO -09

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
11 дек. 12:30 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.7 td -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
11 ноем. 06:23 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.2 -99

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 06:21 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.7 TDI -97

900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 130 000 - 139 999
25 окт. 07:36 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO 1.2 KLIMA -01 ALEK PRODADENA

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 110 000 - 119 999
21 септ. 14:55 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.9D zamena -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
09 авг. 22:50 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 6 brzini -99 odlicna sostojba evtino

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
13 јул. 19:28 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.2 Juni -06

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
22 јун. 19:56 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

FIAT PUNTO -06

Година: 2006
Километража: 70 000 - 74 999
18 јун. 04:18 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.9 dizel -00

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
22 мај 19:12 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Охрид

Fiat Punto 1.9 JTD Sporting -00

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации