Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Охрид

Ford , 24
BMW , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Ford mondeo,по категорија Автомобили,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Ford mondeo | Сите | Автомобили | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 апр. 14:41 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS GHIA FULL - 07.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Охрид

FORD FOCUS 1.6 TDCI 115 KS 6 BRZ ECONETIC - 13..MT Auto

7 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 11:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Се продава Ford Mondeo 2002г

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
09 фев. 19:16 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 2001

1 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 14:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo titanium

12 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 21:52 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo MK4 business edition

13 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
13 ноем. 02:02 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 1.8 TDI 66kw

60 000 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 19:01 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford mondeo cena po dogovor

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
12 јун. 22:48 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford mondeo 2.0 16v benzin super sostojba

Година: 1993
Километража: 30 000 - 34 999
10 јун. 13:34 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 1.6 82kw

5 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 16:36 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford mondeo 2.0 TDCI 96KW

2 350 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
25 јун. 21:59 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo 2.0 tdci ekstra

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 11:44 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo -98

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
07 апр. 16:43 Автомобили  ·  BMW  ·  Друг модел  ·  Охрид

BMW 7

Година: 2004
Километража: 100 000 - 109 999
16 мај 14:12 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo

450 ЕУР

Година: 1996
Километража: 120 000 - 129 999
16 мај 08:28 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
04 апр. 15:30 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo -94

600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
11 мар. 20:15 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 13:23 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

FORD MONDEO -94 EVTINO REGISTRIRANA CELA GODINA

1 100 ЕУР

Година: 1994
Километража: 160 000 - 169 999
03 ноем. 18:29 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo -93

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 20:59 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

FORD MONDEO 2.0tdci -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
17 авг. 13:58 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo tdci -05

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
25 јул. 16:43 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo -03

4 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 16:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo -03 AvtoAlce

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
10 мар. 22:35 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Охрид

Ford Mondeo TDCI 2.0 Karavan -04

4 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Ford mondeo | Сите | Автомобили | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации