Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ресен

Audi , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 6,по категорија Автомобили,или по локација Ресен , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 6 | Сите | Автомобили | Ресен или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 апр. 05:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

Se prodava golf 6

7 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 18:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 odlicen Swedish import

7 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
28 ноем. 15:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 5

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 00:00 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Ресен

Audi A4 1.9cc 131ks -04 6 brzini

3 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 мај 16:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 10:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 6 1.6 TDI PRODADENO

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
14 јул. 17:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 6 1.6 TDI CISTO NOV

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
30 јун. 20:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 4 1.9 116ks -02g 6 brzini reg do februari

2 299 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 јун. 10:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
01 јун. 22:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Ресен

VW Golf 1.9 tdi

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
25 апр. 19:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 6 1.6 TDI CIST NOV PRODADENO

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
20 апр. 19:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS PRODADENO

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 ноем. 15:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI GOAL PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
26 септ. 17:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI SPORTLANIE PRODADENO

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 12:04 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 авг. 16:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
02 авг. 16:17 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI GOAL PRODADENO

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
26 јул. 20:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
26 јул. 20:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF5 1.9 TDI GOAL PRODADENO

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јул. 15:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 GT 1.9 TDI PRODADENO

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 септ. 22:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS -05 PRODADENO

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 17:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW GOLF V 1.9 TDI 105 - PRODADENO

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
19 окт. 14:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 4 TDI 131ps 6 brzini -02

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
11 окт. 22:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ресен

VW Golf 4 TDI 131ps 6 brzini -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 6 | Сите | Автомобили | Ресен не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 6 во категорија Возила
  • golf 6 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Jetta
  • golf 6 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Touareg
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Škoda
  • golf 6 во категорија Автомобили | Nissan | Qashqai
  • golf 6 во категорија Автомобили | Seat | Ibiza
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Audi | A3
  • golf 6 во категорија Автомобили | Audi | A1
  • Golf 6 во категорија Автомобили | Chrysler
  • golf 6 во категорија Автомобили | Suzuki | Swift

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации