Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струга

Opel , 20
Toyota , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel corsa,по категорија Автомобили,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel corsa | Сите | Автомобили | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 септ. 03:05 Автомобили , Струга

SE PRODAVA OPEL CORSA 1.0 2005g

2 000 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
15 фев. 15:49 Автомобили , Струга

Opel Corsa 1998

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 јан. 14:53 Автомобили , Струга

Opel Corsa 2009

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
30 авг. 23:48 Автомобили , Струга

se prodava opel corsa 1.4 benzin

900 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
18 авг. 19:39 Автомобили , Струга

Opel Corsa C 1.2 twinport 2005

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
10 јул. 13:20 Автомобили , Струга

Opel Corsa

111 МКД

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 19:45 Автомобили , Струга

OPEL CORSA C 1.0

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 мар. 06:10 Автомобили , Струга

Opel Corsa D 2009

4 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
09 авг. 10:46 Автомобили , Струга

Opel Corsa C 1.0 2003 klima parksensor

2 100 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
27 апр. 17:46 Автомобили , Струга

Opel Corsa 1.4 -07 TOP sostojba

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
27 јан. 14:53 Автомобили , Струга

Toyota previ Opel corsa

3 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
15 окт. 12:13 Автомобили , Струга

Opel Astra

Година: 1995
Километража: 350 000 - 399 999
12 септ. 11:53 Автомобили , Струга

Opel Corsa 1.2

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
25 септ. 17:10 Автомобили , Струга

Opel Corsa

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
13 јан. 03:26 Автомобили , Струга

Opel Corsa

2 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
08 авг. 21:04 Автомобили , Струга

Opel Corsa

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 80 000 - 84 999
29 јул. 09:50 Автомобили , Струга

Opel Corsa 1.4 ITNO

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 09:42 Автомобили , Струга

Opel Corsa 1.4 ITNO

900 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 18:50 Автомобили , Струга

Opel Corsa -94

950 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 00:26 Автомобили , Струга

Opel Corsa 1.0 -98

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 13:29 Автомобили , Струга

Opel Corsa -95

1 400 ЕУР

Година: 1995
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel corsa | Сите | Автомобили | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации