Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Audi , 1
Porsche , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 6,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 6 | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 мај 16:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

SE PRODAVA!

4 499 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 14:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

GOLF 5 MOZE I ZAMENA

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
21 дек. 13:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

VW Golf 6 Plus

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 авг. 12:26 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струмица

Audi a6 3.0 tdi Quattro MATRIX

22 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
08 јан. 11:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

GOLF VI GOLF 6

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 18:39 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

Golf 6 DSG

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 08:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 6 Variant 2.0 tdi

6 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
19 јул. 18:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 6 1.4 TSI DONESEN OD Switzerland

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
05 мар. 11:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 6 GTD

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
08 јан. 22:32 Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Струмица

Porsche Cayenne 4.5 v8

14 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 20:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 6 1.6TDI

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
04 јан. 00:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 6

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
05 ноем. 21:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.9TDI 131KS

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 21:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf IV 1.9 TDI (131 HP)

3 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 13:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 5 1.4 TURBO 140KS

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 16:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9 TDI 6brzini -02

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
14 авг. 11:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 3 1,6 benzin plin 74.kw -95 klima ispravn

1 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
07 авг. 21:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 6 -09

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
02 јул. 01:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Струмица

VW Sharan -01 nov uvoz Ch 6 brzini

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
30 јун. 20:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf -02

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
10 фев. 09:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 1 -85 vo ODLICNA SOSTOJBA

1 200 ЕУР

Година: 1985
Километража: 140 000 - 149 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 6 | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации