Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор vw golf,по категорија Автомобили,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: vw golf | Сите | Автомобили | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 јан. 22:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 5 2.0 140ks

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
25 апр. 22:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Струмица

DELOVI-ZA-VW-AUDI-SEAT-SKODA-TEL:077-865-999

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 03:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 3 1993

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
21 дек. 13:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

VW Golf 6 Plus

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
01 дек. 16:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 1.9 TDI 77kw 105ks

5 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 септ. 19:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 17:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
24 мар. 17:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 1.9tdi 77kw 105hp

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 14:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 3 benzin i plin

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 12:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 5 GT sport

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 09:58 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
28 ноем. 08:49 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 23:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
25 јул. 09:20 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 ekstra 2006

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 18:56 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Ново Село

VW Golf 5 1.9 TDI 90ks

3 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 11:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 08:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 6 Variant 2.0 tdi

6 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
08 мар. 14:45 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 1.9 -05

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 јул. 22:34 Автомобили  ·  Bugatti  ·  Друг модел  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 4 TDI

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
19 јул. 18:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 6 1.4 TSI DONESEN OD Switzerland

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 јул. 23:55 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 7 1.6 tdi

9 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 14:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf

1 500 ЕУР

Година: 1995
Километража: 190 000 - 199 999
05 мар. 11:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 6 GTD

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
27 јан. 19:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 -99

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 јан. 20:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf -15

10 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
19 дек. 16:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9 TDI ITNO

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 септ. 02:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 3

1 100 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 23:15 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 tdi 1.9 dizel

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 13:13 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

VW Golf plus ekstra socuvan

4 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
17 авг. 11:40 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf 4

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул. 13:01 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW GOLF 5 1.9TDI -05 FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 12:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 1.9. TDI

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
28 мај 00:03 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf5

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
12 мај 11:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.6 so atest plin

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 05:19 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Струмица

Mercedes A180cdi 109ks

3 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр. 23:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 16:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 фев. 17:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 5 1.9 TDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 22:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 1.9 TDI

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 09:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 3 1.6

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
26 окт. 17:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF

2 400 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 08:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 5 1.9 TDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 18:54 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion

13 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 12:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 5 2.0 TDI FULL OPREMA

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 20:19 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 6 1.6TDI

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 мај 11:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW GOLF 4 V5 2.3

2 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 130 000 - 139 999
02 апр. 20:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 4 1.9 tdi

2 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 17:30 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Босилово

VW Golf 3 1.8 plin

1 650 ЕУР

Година: 1994
Километража: 300 000 - 349 999
07 фев. 22:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

VW Golf 5 1.4fsi

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 19:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица  ·  Василево

VW Golf mk 3

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување vw golf | Сите | Автомобили | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации