Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе

Golf , 403
Golf Plus , 7

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 11:19 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 7 2.0 TDI (150PS) 2015 Godina "HIGHLINE Oprema" ������

13 300 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 20:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 8 GTE 2021

35 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 35 000 - 39 999
21 мар. 22:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 4 1.4 16v *EDITION* *SIBER* *CLIMATRONIC*

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 130 000 - 139 999
21 мар. 07:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 1.9 2.000 eur.

2 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
09 мар. 21:50 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
09 мар. 14:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 T.D.I. 110 PS

1 499 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
06 мар. 09:02 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

TOP VW GOLF 6 1.6TDI 105KS / SPORTWAGON / REGISTRIRAN

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
26 фев. 12:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 2.0 140 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 13:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
23 фев. 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 2.0 DSG

1 МКД

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 22:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 6 2.0 TDI 140KS-FULL

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
09 фев. 17:30 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF V 2.0 TDI 4X4

4 490 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
31 јан. 16:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

golf 2.0 140 2010

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јан. 20:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 8 VIII -2021 2.0 TDI DSG 150 ks

Година: 2021
Километража: 45 000 - 49 999
16 јан. 09:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 5

1 МКД

Година: 2005
Километража: 0 - 4 999
02 јан. 19:53 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf MK 8 150 hp 2.0 TDI DSG-2020

Година: 2020
Километража: 45 000 - 49 999
15 дек. 19:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 1.2tsi so plinski ured

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
29 ноем. 04:46 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava

7 950 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 11:48 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF IV 1.4 /PLIN A-TEST/FULL OPREMA/REGISTRIRAN

1 300 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
31 окт. 08:27 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава Голф 2

1 400 ЕУР

Година: 1986
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 23:08 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава Голф 2

1 400 ЕУР

Година: 1986
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 10:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 4

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
15 окт. 18:12 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7.5 GTD-184 ks-2017

20 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
27 септ. 01:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 6

7 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 18:00 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 5 United

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
11 септ. 18:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 5 GT 2.0 2008 GOD

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 20:09 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 5

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 19:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 5

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
18 авг. 21:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 5 GT 2.0TDI 170ks

5 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
30 јул. 13:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 19:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 6 2.0 GTI 2012

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
09 јун. 18:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава Голф 5 Плин/Бензин

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 14:42 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

GOLF 6 2.0 GTI 2012

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 11:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 2.0 TDI DSG automatic

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
18 апр. 04:23 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF GTI

1 ЕУР

Година: 2021
Километража: 20 000 - 24 999
03 апр. 19:02 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 1.2 TSI Bluemotion

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
23 мар. 09:17 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Odlicen Volkswagen Golf 4 klima servo novi gumi registrirana

1 350 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
21 мар. 15:51 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 150hp 110kw 2.0TDI 3xR-Line 4 Motion

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 17:29 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 1.2 TSI Bluemotion

9 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев. 14:59 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 6 2.0 140 ps

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 фев. 13:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 Itno

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
04 фев. 09:24 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI 140KS. *Full Oprema* ������������

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
30 дек. 14:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 neuvezen

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 16:16 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Golf 7 2.0 TDI 2015 neuvezen

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
14 дек. 08:21 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 1.9tdi 116ks.full oprema reg.cela godina

2 499 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
04 ноем. 00:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf VI 1.4 benzin

6 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
02 ноем. 10:18 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf VI 1.4 benzin

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 окт. 10:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 5 2008 TDI

4 650 МКД

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
15 авг. 00:44 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 00:39 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 5 / 1.4 / 80 KS - Fabrika

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | VW Volkswagen | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации