Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор selo,по категорија Куќи/Вили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: selo | Сите | Куќи/Вили | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 09:27
Линк
, ,

Kukja i dvorno nesto

Број на соби: 5
Површина: 50
04 авг. 14:42 ,

Kuka vo S.Trkanje

25 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 130
30 јул. 11:28 ,

Kuka vo selo Dragoevo Stipsko

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
19 јул. 23:02 , ,

s. smokvica

15 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
02 јул. 12:15 , ,

Kuka vo selo Tarinci

Број на соби: 3
Површина: 80
29 јун. 12:53 , ,

Kuka vo selo Jurumleri

Број на соби: 7
Површина: 170
21 јун. 23:12 ,

Kuka vila vo selo Bratindol Bitola

Број на соби: 7
16 јун. 13:25 ,

Kuka na dva sprata vo Novo Selo

Број на соби: 3
Површина: 60
03 јун. 10:33 ,

Kuka so 5 dekari zemja vo Veles Basino selo

70 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 200
01 јун. 13:00 ,

Kuka na 3 kata vo selo Kravari Bitola

45 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Површина: 100
18 мај 10:07 , ,

Kuka vikendica vo selo Izvor Kicevsko

20 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
10 мај 14:57 , ,

Kuka vo selo Kukurecani Bitola

Број на соби: 5
Површина: 60
09 мај 18:23 Агенција за недвижности ,

Kuka vo selo Lesok

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
31 јул. 19:53 ,

Kuka vo Stipsko Novo Selo

Број на соби: 2,5
27 апр. 19:21 , ,

Vikend kuka na prekrasna lokacija Mavrovo

78 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 апр. 18:46 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

37 000 ЕУР

Број на соби: 5
25 мар. 18:27 ,

Kuka vo selo Dolani

50 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
22 мар. 09:01 , ,

Se iznajmuva vikendica

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
21 јан. 11:53 , ,

Kuka vo selo Orman Volkovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
18 дек. 23:17 , ,

Iznajmuvam kuka 500m2

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: > 10

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување selo | Сите | Куќи/Вили | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

selo selo selo selo selo Selo bansko selo SELO Selo Bansko selo

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации