Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Sobi Ohrid - Достапни соби за изнајмување во Охрид

Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да продавате, купувате, изнајмувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија соби Охрид се огласуваат соби или апартмани кои се достапни за продажба или изнајмување во точно определен рок.

Не сакате да пропуштите најдобрите цени и понуди? Категоријата Sobi Ohrid нуди пристапни цени за секого, без разлика дали сте во потрага по луксузен смештај или поекономично буџетно решение.
19 фев. 09:06 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

De Lux Apartmani vo strog centar Ohrid

7 ЕУР / дневно

15 фев. 09:09 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

17 јан. 10:59 Соби  ·  Охрид

Din Apartmani Ohrid

10 јан. 06:46 Соби  ·  Охрид

Apartman vo centarot na Ohrid

07 јан. 21:14 Соби  ·  Охрид

Vrshkovski Apartman vo centarot na Ohrid

06 јан. 15:12 Соби  ·  Охрид

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid Vila Veronika

05 јан. 08:11 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Studio vo centarot na Ohrid

790 МКД / дневно

04 јан. 11:00 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat studija apartmani vo Centar

02 јан. 21:59 Соби  ·  Охрид

Se iznajmuvaat dve sobi vo Ohrid so posebno kupatilo

450 МКД / дневно

25 дек. 13:42 Соби  ·  Охрид

Соба во нас. Рача

1 000 МКД / месечно

14 дек. 16:16 Соби  ·  Охрид

Apartmani vo Ohrid vo strog centar do sudot

13 дек. 10:19 Соби  ·  Охрид

Za NOVOGODISNITE PRAZNICI se izdavaat sobi vo Ohrid

350 МКД / дневно

11 дек. 15:33 Соби  ·  Охрид

Studija vo blizina na starata carsija

600 МКД / дневно

09 дек. 13:17 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat dve sobi

07 дек. 22:01 Соби  ·  Охрид

Apartmani i sobi vo centarot na Ohrid so Klima

07 дек. 21:27 Соби  ·  Охрид

Se izdava studio za turisti vo Ohrid

26 ноем. 18:28 Соби  ·  Охрид

Apartmani vo blizina na Ohridska banka

20 ноем. 18:16 Соби  ·  Охрид

SOBI SO POSEBNI KUPATILA

500 МКД / дневно

11 ноем. 21:55 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Apartmani Jovan strog centar Ohrid so garaza

25 ЕУР / дневно

10 ноем. 16:07 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Apartmani Ristoski

13 окт. 22:13 Соби  ·  Охрид

Se izdava garsonjera na 50m do kej

13 окт. 11:24 Соби  ·  Охрид

Охрид- издавам студија AMIGO во центарот на градот

500 МКД / дневно

03 окт. 08:54 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Villa Koceski Pestani

12 ЕУР / дневно

29 септ. 11:14 Соби  ·  Охрид

Охрид- издавам студија AMIGO во центарот на градот

500 МКД / дневно

28 септ. 18:01 Соби  ·  Охрид

Smestuvanje vo strog centar na Ohrid

24 септ. 21:42 Соби  ·  Охрид

Villa Ivanovi studia i apartmani za izdavanje

20 септ. 15:29 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi so sopstveno kupatilo

20 септ. 15:18 Соби  ·  Охрид

Se iznajmuvaat dve sobi vo centarot na Ohrid

20 септ. 11:46 Соби  ·  Охрид

Apartmani studija vo Ohrid

20 септ. 11:33 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat studija Amigo vo centarot na Ohrid

500 МКД / дневно

19 септ. 13:12 Соби  ·  Охрид

Sobi vo naselba Raca Villa D&M

18 септ. 13:43 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi na zenski lica po moznost studenki

Во потрага сте по соби во Охрид?


Доколку го планирате следното патување до Охрид, во потрага сте за удобен и пристапен смештај? Нема потреба да продолжувате да барате, бидејќи категоријата Соби Охрид нуди точно тоа што ви треба. Ние сме вашиот најдобар избор за смештај Охрид, со разнообразни опции што ќе ги задоволат сите вашите потреби и буџети.


Со користење на клучни зборови како "соби Охрид", "izdavanje sobi Ohrid", "iznajmuvanje sobi Ohrid", “pazar 3 smestaj ohrid” се најдобриот начин како можете да најдете удобен и квалитетен смештај во срцето на Охрид. Нашите објекти ви нудат различни опции за престој, вклучувајќи апартмани, приватни сместувачки објекти и сместувачки објекти во центарот на градот.


Кога станува збор за сместување, категоријата Соби Охрид ги нуди следниве опции:


Апартмани Охрид: Нашите апартмани се најдобриот начин да се осигурате дека ќе имате комфорен и приватен простор каде може да се релаксирате и уживате во вашиот одмор. Тие се опремени со современи удобности и предлагаат прекрасен поглед на Охридското езеро.


Privaten smestaj Ohrid: Доколку барате поинаково и автентично искуство, приватниот сместај во Охрид е одличниот избор. Нашите домаќини ќе ве пречекаат со топло добредојде и ќе се потрудат да ви го обезбедат најдоброто искуство за вашето патување.


Сместувачки објекти во центарот на Охрид: За оние кои бараат централно лоциран смештај, ние имаме многу опции кои може да ги пребарате преку клучните зборови “smestaj ohrid centar”, “smestaj ohrid” или ,,sobi ohrid reklama 5”. Охридскиот центар е богат со историски и културни знаменитости, ресторани, и многу можности за забава.


Не сакате да ги пропуштите најдобрите цени и понуди? Со нашата разновидност на опции, можете да изберете смештај што го одговара на вашиот буџет и потреби.Изберете ја категоријата Соби Охрид и уживајте во прекрасниот град Охрид. Нашите објекти се секогаш подготвени да ви го обезбедат најдоброто искуство, и ќе направат сè што е можно да се грижат за вашето задоволство. Не пропуштајте ја вашата шанса да го истражите Охрид со комфор и стил. Бидете дел од нашата голема фамилија на задоволни гости и резервирајте ваш смештај со нас денес. Секогаш сте добредојдени во Охрид!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации