Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба, купување и изнајмување на novi stanovi


Novi stanovi, досега не вселувани се продаваат, купуваат и изјамуваат на Пазар3.мк. Погледнете ги сите огласи за novi stanovi кои се огласуваат на различни локации низ земјата. Најголемиот огласник за станови во Македонија со сигурност ќе Ви помогне да брзо, лесно и едноставно купите, продадете или изнајмете стан.Вчера 15:13
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 300 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 11:52
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi stanovi vo Centar kaj Univerzalna Sala

2 000 ЕУР

Број на соби: 2

Вчера 15:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 300 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 13:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI VEDNAS VSELIVI STANOVI VO ZELEZARA

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 11:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi stanovi vo Centar kaj Univerzalna Sala

2 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 11:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 400 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
21 апр. 13:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodavaat novi stanovi 30м2 , 61м2 vo Kozle

1 800 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 30
19 апр. 17:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 60
18 апр. 21:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Novi stanovi

Број на соби: 2
17 апр. 11:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na novi stanovi kaj FON I salonot na Mercedes

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
17 апр. 10:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 650 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 10:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT NOVI STANOVI VO EKSKLUZIVNA ZGRADA VLAE

Број на соби: 2
Површина: 50
10 апр. 09:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi do gradinka Przino

1 420 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
09 апр. 05:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava Dvosoben stan na 9Kat

850 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 20:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Stanovi vo gradba vo centar vo blizina na ploštadot

1 300 ЕУР

Број на соби: 3,5
04 апр. 14:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi 96 m2 i 176 m2 kaj Vodno Koco Racin

2 300 ЕУР

Број на соби: 3
04 апр. 05:12 Станови  ·  Охрид

Novi stanovi 2024 Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 2
03 апр. 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

novi stanovi

1 430 ЕУР

Број на соби: 2
02 апр. 07:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi od 77m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 3
28 мар. 00:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

novi stanovi 45 i 50m2

1 350 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
24 мар. 08:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novi stanovi za prodazba vo Kozle

Број на соби: 3
18 мар. 21:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

novi stanovi

Број на соби: 2
Површина: 40
18 мар. 13:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

ANKOR INVEST novi stanovi 50-100m2 ZDANEC,VODNO,KOZLE,KARPOS

2 250 ЕУР

Број на соби: 3
13 мар. 09:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

NOVI STANOVI KAJ FON OD 58M2 DO 83M2

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
09 мар. 09:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Stanovi od 47 do 68m2

Број на соби: 3
04 мар. 14:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Novi atraktivni stanovi vo Suto Orizari

1 000 ЕУР

Број на соби: 3
01 мар. 08:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MALO NOVI STANOVI! POSLEDEN STAN NA PRV KAT

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
21 фев. 11:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi 120 stanovi i delovni prostorii vo Zelezara

1 230 ЕУР

Број на соби: 3
16 фев. 21:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Дојран

Novi stanovi vo Star Dojran

700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
16 фев. 12:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Dva novi luksuzni stanovi vo Dajmond

Број на соби: 3
14 фев. 10:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Тетово

Se prodavaat novi stanovi vo Centar vo Tetovo.

1 150 ЕУР

Број на соби: 3
13 фев. 12:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

NOVI STANOVI VO GEVGELIJA

Број на соби: 2
Површина: 40
12 фев. 20:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Novi stanovi Gevgelija

930 ЕУР

Број на соби: 3
03 фев. 21:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MALO NOVI STANOVI! POSLEDEN STAN NA PRV KAT

1 ЕУР

Број на соби: 2
01 фев. 22:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Centar Stanovi vo gradba Debar Maalo

2 ЕУР

Број на соби: 3
01 фев. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi stanovi vo Centar

Број на соби: 3
30 јан. 18:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi na pocetok na Cento

1 100 ЕУР

Број на соби: 2
27 јан. 18:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Novi stanovi vo naselba cento

Број на соби: 3,5
22 јан. 19:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Novi premium stanovi vo Centar

Број на соби: 3
22 јан. 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dva stana vo Kisela Voda kaj sampionce 60m2 i 71m2 Novi

87 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
09 јан. 19:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

IZDAVAME LUKSUZNI STANOVI VO CRNICE/VODNO

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 160
05 јан. 14:05 Станови  ·  Кавадарци

Novi eko-premium stanovi vo zavrsna faza

840 ЕУР

Број на соби: 7
25 дек. 16:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Bukefal AS iznajmuva novi stanovi na Rampa vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3

Novi stanovi - продажба на станови на Пазар3


Голем е изборот на novi stanovi кои се продаваат на Пазар3.мк. Користејќи ги огромните поволности за огласување на правни лица, агенции за недвижности секојдневно огласуваат novi stanovi кои се продаваат во Скопје, Охрид, Битола, Струмица, Гостивар, Гевгелија, и други градови низ земјава.Помеѓу моменталните огласи за продажба на нови станови од страна на агенција за недвижности ги издвоjуваме:
  • Агенцијата за недвижности Global Property врши продажба на novi stanovi во Влае, со квaдрaтура од 37m2 до 82m2
  • Нови станови во изградба во Црниче продава агенцијата за недвижности Property One
  • Маком Недвижности врши продажба на novi stanovi во Кисела Вода, со површина од 27m2 до 52m2
  • Мега-Акустик врши продажба на нови станови во модерениот и урбан станбено-деловен комплекс Урбан Гарден лоциран во Аеродром
  • Еуро Билдинг врши изградба на novi stanovi на влезот на Охрид
  • Мак Строј Инженеринг врши продажба на novi stanovi во Битола

Многу други агенции за недвижности и градежни компании ги огласуваат своите станови на Пазар3.мк како најголем онлајн пазар во земјата.Novi stanovi - купување на станови на Пазар3


Сите оние кои бараат да купат стан, истото можат да го направат преку Пазар3.мк. Најлесно до нов стан преку Пазар3.мк. Едната опција е да регистрирате оглас со наслов “Купувам нов стан” и да ги наведете карактеристиките на типот на стан за кој сте заинтересирани. И другата опција е секојдневно да ги проверувате огласите за продажба на novi stanovi се додека не се објави стан кој ќе одговара на Вашите потреби.На Пазар3.мк буквално се продаваат станови за сечиј вкус. Мали станови, дуплекси, станови со јужна ориентација, наместени станови, празни станови, двособни, трособни станови, станови во карпош, станови во охрид, и многу многу други огласи за продажба на novi stanovi.Доколку сакате да го забрзате процесот на купување на нов стан, размислете и за ангажирање на агенција за недвижности. Професионален агент за недвижности ќе Ви помогне да стигнете до Вашиот нов дом многу полесно и побрзо!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации