Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор ohrid,по категорија Станови,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: ohrid | Сите | Станови | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 ноем. 22:16
Линк
Станови , Охрид

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2

08 дек. 11:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Apartmani za podolgorocen prestoj vo centar na Ohrid

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
07 дек. 19:59 Станови , Охрид

Se iznajmuva stan od 30m2 vo Ohrid

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
07 дек. 19:04
Линк
Станови , Охрид

Prodavam stan vo Ohrid Biljanini izvori kaj kruzen tek

88 500 ЕУР

Број на соби: 2
07 дек. 14:35 Станови , Охрид

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAROT NA OHRID

Број на соби: 3
07 дек. 13:40 Станови , Охрид

Apartman so pogled na Ohridsko Ezero i stariot grad

Број на соби: 2,5
07 дек. 10:53 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Agencija Juris stan vo Ohrid

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
06 дек. 12:13 Станови , Охрид

Se prodavat novi stanovi vo Daljan,Ohrid

1 330 ЕУР

Број на соби: 2
06 дек. 10:46 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Garsonjera na prodazba vo Ohrid

1 400 ЕУР

Број на соби: 1,5
06 дек. 07:29 Станови , Охрид

Apartman/stan vo Ohrid za iznajmuvanje

70 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
01 дек. 22:45
Линк
Станови , Охрид

For rent lux stan najstrog centar do Postata so garaza

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
01 дек. 08:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Villa St. Sofija Old Town

Број на соби: 7
30 ноем. 13:51 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 70m2 vo centar na ul.Bogomilska odlicen

122 500 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
27 ноем. 22:16 Станови , Охрид

Stan vo nova Gradba vo Ohrid 62m2

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
24 ноем. 12:28 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Dupleks stan strog centar,125m2,Ul.Dimitar Vlahov

1 350 ЕУР

Број на соби: 4
24 ноем. 12:14 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Se prodava stan vo Ohrid

1 300 ЕУР

Број на соби: 2,5
24 ноем. 08:30 Станови , Охрид

Long time rent Ohrid

23 ноем. 20:43 Станови , Охрид

Se izdava dolgorocno garsonjera do hotel Belvedere

Број на соби: 1,5
23 ноем. 12:08 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo strog centar na Ohrid

95 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 ноем. 11:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 58m2 vo Ohrid

66 900 ЕУР

Број на соби: 2
23 ноем. 11:25 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid na odlicna lokacija

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
23 ноем. 10:42 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan od 96m2 vo Ohrid

112 800 ЕУР

Број на соби: 4
23 ноем. 10:15 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo Ohrid

44 000 ЕУР

Број на соби: 1
21 ноем. 16:19 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kamelija Stan 54m2, podelen na dva apartmana

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 ноем. 12:10 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs stan 69m2 na 4 kat jug vo naselba H.Uzunov

69 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
20 ноем. 19:05 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo centar od 100m2 zad Ohridska Banka Kamelija

1 150 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
20 ноем. 11:39 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Atraktiven stan vo centar

1 ЕУР

Број на соби: 2
16 ноем. 16:03 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 3
16 ноем. 15:34 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Sanrajs renoviran stan 115m2 so 3 spalni vo Ohridati

1 550 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
15 ноем. 17:30 Станови , Охрид

Se izdava apartman so pogled na ezero vo Ohrid

Број на соби: 2,5
15 ноем. 08:35 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Stan vo gradba vo Ohrid

1 350 ЕУР

Број на соби: 1,5
14 ноем. 08:32 Агенција за недвижности Станови , Охрид

Kameliija nov stan Centar zad skalesta 75m2

1 450 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
12 ноем. 17:33 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid za kratok prestoj

Број на соби: 2
12 ноем. 17:00 Агенција за недвижности Станови , Охрид

SE PRODAVA STAN VO OHRID VO HRISTO UZUNOV

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
10 ноем. 20:09 Станови , Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување ohrid | Сите | Станови | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

ohrid ohrid ohrid ohrid ohrid Ohrid Ohrid Ohrid ohrid ohrid

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации