Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Се продава,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Се продава | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 апр. 12:35
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Park Residence

1 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан од 67м2+3м2 подрум - општина Карпош

115 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 07:14
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Стан во 11Октомври - Згради

95 000 ЕУР

Број на соби: 2

Денес 03:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Стан за продажба во центар

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 22:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

124 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан

46 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Халкидики мезонет од 90 м2

168 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 90
Вчера 21:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kalives Halkidiki stan od 50m2

75 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 50
Вчера 21:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Neos Marma Halkidiki stan od 102m2

235 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 21:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

prodazba na stan - garsonjera

41 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 21:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар близу Универзална Сала

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 17:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava stan 55m2 vo Dame Gruev-Gorce Petrov

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
Вчера 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ПРОДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КАПИШТЕЦ

2 040 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Вчера 16:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 4

140 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава гарсоњера (локал)

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 15:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава гарсоњера (локал)

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 15:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Garsonjera vo Urban Garden

1 850 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
Вчера 15:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 46m2 so dvor vo Novo Lisice

92 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Вчера 15:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

125 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 14:46
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Стан 70m2 во Чаир

70 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 14:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

105 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Renoviran namesten stan vo STROG CENTAR NA SKOPJE

8 900 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 13:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Namesten stan 85m2 vo Centar

154 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:43
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН

97 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 75m2 vo Centar

136 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 13:01 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДВА СТАН ВО КОЗЛЕ

81 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 86m2 vo Debar Maalo

170 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 900 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

Број на соби: 3
Вчера 12:40 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

135 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 12:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

83 000 ЕУР

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Се продава | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации