Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 150 evra,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 150 evra | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 апр. 18:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
19 апр. 15:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Vlae Hrom i Gorce Petrov

Број на соби: 3
19 апр. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stanovi vo Centar

Број на соби: 3
12 фев. 13:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava 4-sob komplet opremen stan vo Kozle

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
09 фев. 11:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baram stan za iznajmuvanje

29 ноем. 04:46 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BARAM STAN ZA IZNAJMUVANJE DO 150-180 evra

06 ноем. 11:56 Станови  ·  Прилеп

Se prodava stan cena 150 000 evra

150 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
27 септ. 01:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se bara stan/garsonjera za iznajmuvanje

30 авг. 11:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan vo Kisela voda Povolno

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 авг. 10:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava namesten stan vo Kisela voda Povolno

Број на соби: 2
06 јул. 19:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZDAVA OPREMEN STAN VO AERODROM

150 ЕУР

Број на соби: 2
06 јул. 11:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan

150 ЕУР

Број на соби: 1
29 јун. 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan duplex vo Bardovci

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
05 јун. 11:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava garsonjera vo strogiot centar 27m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
13 мај 00:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 апр. 16:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzno namesten stan vo Kozle 150m2 so dvor

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
01 апр. 13:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Topansko pole na rati

68 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 мар. 14:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 94m2 vo Centar renoviran nasproti Vlada 6 kat

150 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
03 мар. 13:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava nov stan 45m2

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
21 ноем. 08:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan 100m2 vo kapistec

150 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
31 окт. 13:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Novi stanovi vo Vlae visokokvalitetna gradba

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
31 окт. 08:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava stan 50m2 vo kozle

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 50
04 окт. 13:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Cetvorosoben stan vo Centar

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 100
11 септ. 00:05 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Izdavam stan vo Debar Malo

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 септ. 10:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se Iznajmuva Stan Vo Gjorce Petrov

Број на соби: 2
25 авг. 19:18 Станови  ·  Делчево

Se izdava nov dvosoben stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
19 јул. 13:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava namesten dvosoben stan vo Karpos 4

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 јун. 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 МКД / месечно

Број на соби: 3
09 мај 10:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Family House izdava dvosoben prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
27 апр. 13:51 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Garsonjera od 41m2 na 150 metri od ezero vo Struga

41 000 ЕУР

Број на соби: 1
08 апр. 23:08 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 апр. 07:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava prazen stan vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
16 мар. 15:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava garsonjera 42m2 vo Aerodrom kaj Neokom

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
10 мар. 13:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva ednosoben stan 45m2 so parno

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 јан. 23:21 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nenamesten stan 45m2 vo Novo Lisice

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 ноем. 16:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan za studenti

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
28 ноем. 22:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava stan od 36m2 vo Kisela Voda

Број на соби: 1
22 ноем. 18:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Струга

Stanovi vo gradba od 41m2 do 109m2 vo Struga

1 000 ЕУР

Број на соби: 2
18 ноем. 09:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava dvosoben namesten stan vo Kisela Voda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
04 ноем. 15:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 50m2 vo Kisela Voda na Rampa

55 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
28 септ. 13:10 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se izdava stan 25m2 vo Avtokomanda

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 150 evra | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации