Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Skopje,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Skopje | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 апр. 21:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se iznajmuva stan vo Skopje Sever

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
19 апр. 16:40
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава LUX Apartment at Capitol Mall Skopje

Број на соби: 3
21 апр. 12:28
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50

Вчера 22:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kisela Voda, stan so 3 spalni vo odlicna sostojba

128 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Odlicen stan od 71m2, so dve spalni, vo Centar

1 700 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novogradba vo finalna faza vo Karposh 4 (stara televizija)

1 600 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 22:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov dupleks od 117m2 vo privaten kompleks vo Bardovci

124 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Голем, комотен стан во строг центар на Скопје

285 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 150
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нов стан со 2 спални кај поликлиника МВР

147 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov nevselen stan od 51m2 vo Dzevahir - kula C

86 700 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 15:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Novi stanovi vo stanben i deloven kompleks Kosmos

1 300 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 14:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ДАРМА ДОМА izdava luksuzen trosoben stan vo Karpos 3

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 13:57
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Renoviran namesten stan vo STROG CENTAR NA SKOPJE

8 900 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 12:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 12:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava prekrasen penthouse na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Lux apartman Centar tim 6

45 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan vo Kisela Voda, Skopje

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 09:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartman/stan za kratok i prodolg prestoj

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 09:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

apartmani vo centar na Skopje

100 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 09:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan od 106m2 vo centar na Skopje

148 400 ЕУР

Број на соби: 5
21 апр. 21:39
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se iznajmuva stan vo Skopje Sever

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
21 апр. 20:39 Станови  ·  Струга

Prodavam 2 stana vo Struga po 135 i 138m2 novogradba, duplex

Број на соби: 4
21 апр. 18:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
21 апр. 12:52 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan kaj "Silbo" - Debar Maalo

1 880 ЕУР

Број на соби: 4
21 апр. 12:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kratok prestoj apartmani stanovi Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 50
21 апр. 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 апр. 08:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava apartman na plostad Centar

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3,5
20 апр. 21:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava trosoben stan vo centar na Skopje

Број на соби: 3
20 апр. 10:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava nov prazen stan 60m2 Micurin za deloven

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
20 апр. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratoj prestoj Centar Debar Maalo

45 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
20 апр. 10:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

40 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
20 апр. 01:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izdavame 140 m2 , 3 spalni, kat kuka Zdanec

Број на соби: 6
Површина: 140
19 апр. 16:40 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава LUX Apartment at Capitol Mall Skopje

Број на соби: 3
19 апр. 16:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN VO NOVA ZGRADA 73 M2 !!!

94 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 апр. 16:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

76 M2,TROSOBEN STAN SO ROOFTOP TERASA 89 M2 !!!

1 ЕУР

Број на соби: 3
19 апр. 15:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

TROSOBEN STAN 68 M2,BLIZU FON UNIVERZITET !!!

88 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 апр. 15:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVOGRADBA 50 M2,2 KAT,BLIZU SALONOT NA MERCEDES !!!

66 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
19 апр. 14:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

GARSONJERA 31 M2,BLIZU FON I GODI !!!

42 000 ЕУР

Број на соби: 1
19 апр. 14:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

DVOSOBEN STAN NOVA GRADBA 49 M2,4 KAT !!!

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 14:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

DVOSOBEN STAN 44 M2 BLIZU FON I MERCEDES !!!

57 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 апр. 10:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava apartman za kratok prestoj kaj Soborna Crkva

60 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
18 апр. 12:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Garsonjera 29m2 vo Skopje

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
18 апр. 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzen apartman za kratok prestoj Soborna Jack 4

40 ЕУР

Број на соби: 1,5
18 апр. 10:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vednash vselliv stan( so parking mesto)- Centar

250 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2
18 апр. 08:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov stan 120m2 na Vodno

Број на соби: 4
Површина: 120
18 апр. 07:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratoj prestoj Park Skopje Tim 2

50 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
17 апр. 23:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
17 апр. 11:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodazba na novi stanovi kaj FON I salonot na Mercedes

1 ЕУР

Број на соби: 1,5
17 апр. 08:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Skopje | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации