Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор itno,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: itno | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO STAN SO TRI SPALNI KAPISTEC

1 680 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
03 апр. 13:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ruski stan od 58m2 vo Karpos 3

85 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
21 мар. 16:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 52m2 vo Aerodrom

78 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
28 фев. 21:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

ITNO SE PRODAVA STAN NA PLASTICARSKATA ULICA

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
28 фев. 21:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE PRODAVA STAN NA PASTICARSKATA ULICA ITNO

1 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
11 фев. 19:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Itno se prodava stan vo Hipodrom 56 m2

61 000 ЕУР

Број на соби: 3
26 јан. 14:07 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Centar itno

200 000 ЕУР

Број на соби: 4
20 дек. 11:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

LAST TIME-DISCOUNT PRICE!!!

1 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
13 дек. 19:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO se prodava nov dupleks stan vo Debar maalo

142 100 ЕУР

Број на соби: 3
13 дек. 15:04 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO!Se prodava stan vo centar pred nova zeleznicka

1 ЕУР

Број на соби: 3
08 дек. 17:04 Станови  ·  Велес

Baram kujka ili stan pod kirija

21 ноем. 12:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

N.lisice Aerodrom barame stan so tri spalni ...ITNO

Број на соби: 3,5
Површина: 80
10 ноем. 13:23 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ITNO! Se prodava stan od 47 m2 vo Aerodrom, Ostrovo

71 000 ЕУР

Број на соби: 2
09 ноем. 10:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov stan

136 800 ЕУР

Број на соби: 3
07 ноем. 23:15 Станови  ·  Охрид

Stan vo Centar, itno

53 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 ноем. 13:17 Станови  ·  Неготино

Stan se prodava pod itno

Број на соби: 4
25 окт. 16:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

ITNO !!! POVOLNO !!!NOVO LISICE 75m2 !!!

96 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
23 окт. 19:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Centar pozadi Bilna 42m2 za firma

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
09 септ. 14:31 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA STAN ITNO

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 септ. 19:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dva stana na prvi kat kaj Univerzalna vselivi vednas

1 700 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
05 септ. 19:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno kvaliteten vseliv stan vo Centar itno

1 440 ЕУР

Број на соби: 3
04 септ. 15:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Itno baram sta pod kirja cair sever ili topansko

30 авг. 10:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Itno baram stan pod kirija

18 авг. 21:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan sproti Lisa centar vo Lisice itno

880 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
18 авг. 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se kupuva stan Hrom Vlae Gorce 40m2 itno

Број на соби: 2
Површина: 40
15 јул. 11:26 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

ITNO ,SE PRODAVA STAN VO ÇAIR,90M2

90 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 90
14 јул. 13:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Kisela Voda od 75m2 trosoben na1 kat itno

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
14 мај 13:45 Станови  ·  Неготино

Dukan na prizemje itno

Број на соби: 1
07 мај 08:06 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva stan na Sirok Sokak

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
01 мај 10:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

ITNO!

Број на соби: 4
29 апр. 13:23 Станови  ·  Струга

Stan vo Struga itno

Број на соби: 3
24 апр. 12:19 Станови  ·  Гостивар

Stan vo Gostivar itno

Број на соби: 3
Површина: 90
07 мар. 14:07 Станови  ·  Кочани

Baram Stan za iznajmuvanje itno!!!

03 мар. 13:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Бутел

Stan 81m2 itno

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
03 мар. 11:39 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Itno i povolno stan vo Hrom

980 ЕУР

Број на соби: 5
02 мар. 17:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan 88m2 kaj Lisa Novo Lisice itno

93 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
22 фев. 19:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ekskluzivno stan vo centar ekstra cena itno

1 440 ЕУР

Број на соби: 4
21 фев. 16:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo gradba 45m2 so spalna itno

1 300 ЕУР

Број на соби: 2
18 фев. 15:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Centar 2 itno

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување itno | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

Itno itno itno itno itno itno itno itno itno itno

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации