Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор debar malo,по категорија Станови,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: debar malo | Сите | Станови | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN KAJ SILBO DEBAR MALO

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno, Ul Crvena Voda Debar Malo 62m2 !!!

124 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 08:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno novogradba Crvena Voda Debar Malo !!!

122 000 ЕУР

Број на соби: 3
19 мај 20:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Debar Malo

300 МКД /

Број на соби: 2
18 мај 07:06 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan debar malo

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
15 апр. 10:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA prazen stan vo Debar Malo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 90
Онлајн
20 мар. 12:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA namestena garsonjera vo Debar Malo

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
14 мар. 11:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZDAVA stan vo blizina na SILBO-Debar Malo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Онлајн
01 мар. 08:51 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MALO NOVI STANOVI! POSLEDEN STAN NA PRV KAT

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
24 фев. 11:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan 52m2 vo Debar Malo

92 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
13 фев. 10:25 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka ili stan na dolg rok iznajmuvanje

12 фев. 20:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se bara za iznajmuvanje

Број на соби: 4
03 фев. 21:48 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MALO NOVI STANOVI! POSLEDEN STAN NA PRV KAT

1 ЕУР

Број на соби: 2
22 јан. 13:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA namesten stan vo blizina na SILBO-Debar Malo

13 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
12 јан. 16:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava ubavo namesten stan Karpos 1 Park 77m2

500 ЕУР

Број на соби: 3
09 јан. 08:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame stan 70m2 vo Debar Malo

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
07 јан. 19:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ekskluzivno novogradba Crvena Voda Debar Maalo

109 800 ЕУР

Број на соби: 3
19 дек. 19:18 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodavaat stanovi vo gradba 113m2 i 96m2,,Deb.malo

2 100 ЕУР

Број на соби: 2
23 ноем. 09:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Debar malo so 3 spani luksuzno opremen

258 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
07 ноем. 13:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

DEBAR MALO O NIKOLOV 60M2

1 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
04 ноем. 13:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

se izdava nov,ubavo namesten stan vo Debar malo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
01 ноем. 09:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

IZDAVAME LUKSUZNO namesten stan vo Debar Malo

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 50
Онлајн
01 ноем. 09:14 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan(sprat od kukja) vo Debar Malo

1 550 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Онлајн
31 окт. 13:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Nov stan od 41m2 vo Centar Debar Malo

95 000 ЕУР

Број на соби: 2
31 окт. 08:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

CENTAR DEBAR MALO STAN 120M2

2 150 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
30 окт. 09:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE PRODAVA stan vo Debar Malo

1 440 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
25 окт. 09:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno, Debar Malo Kino Karposh 49m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 окт. 13:13 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ekskuzivno,56m2 Debar Malo !!!

98 000 ЕУР

Број на соби: 2
12 окт. 09:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo blizina na kino Karpos Debar Malo

82 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
20 септ. 08:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Atraktivno stance vo Debar Maalo od 35m2

2 300 ЕУР

Број на соби: 2
08 септ. 12:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame stan 43m2 vo Debar malo

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
01 авг. 15:56 Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava stan 250m2 plus terasa 250m2

Број на соби: 5
18 јул. 23:58 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavame stan vo Debar malo so 2 spalni kaj Broz kafe

163 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 јул. 23:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Debar malo so 1 spalna kaj Broz kafe

131 000 ЕУР

Број на соби: 2
17 јул. 13:42 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA namesten stan vo Debar Malo od 62m2

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
17 јул. 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

SE IZNAJMUVA stan vo blizina na SILBO-Debar Malo

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
15 јул. 12:49 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan vo Debar Malo od 63m2

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Онлајн
09 јул. 09:50 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame garsonjera 24m2 Debar malo do Vardar Mebel

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн
04 јул. 09:05 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Ekskluzivno novogradva 41m2 ul Majakovski Debar Malo

70 000 ЕУР

Број на соби: 2
16 јун. 00:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

STAN VO DEBAR MALO 93M PLUS GALERIJA 47

240 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
09 јун. 09:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame stan 49m2 vo Debar Malo

260 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Онлајн
14 мај 19:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Debar malo so garaza do sante plus

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 мај 14:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame stan 70m2 vo Debar Malo

370 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Онлајн
13 мај 13:50 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Stan vo Debar Maalo Centar 70m2 so 3m2

Број на соби: 3,5
Површина: 70
07 апр. 11:22 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Iznajmuvame stan vo kuka 104m2 vo Debar malo

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Онлајн
18 мар. 12:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava namesten stan vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
15 мар. 08:00 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva garsonjera od 37m2 vo Debar Malo

270 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување debar malo | Сите | Станови | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации