Македонски | Shqip | English |

Штип | Живеалишта | Станови

23 јун. 21:50
Линк
,

Deloven prostor

Број на соби: 1

Денес 13:14 ,

Stan vo Stip itno

14 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 17:08 ,

STAN VO CENTAROT

Број на соби: 3,5
Вчера 09:08 ,

IZNAJMUVAM STAN VO CENTAR NA STIP

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
02 јул. 21:15 ,

SE IZDAVA STAN NA EDNOSMERNATA VO STIP

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
02 јул. 21:12 ,

Stan vo centarot na gradot

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
02 јул. 19:33 ,

Stan od 98m2 vo strogiot centar na gradot

Број на соби: 5
02 јул. 15:47 ,

Se izdava stan vo centar na Stip

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
02 јул. 14:19 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
26 јун. 22:45 ,

SE PRODAVA STAN VO CENTAR-ZGRADA PROMAJA

Број на соби: 3
Површина: 60
23 јун. 21:50 ,

Deloven prostor

Број на соби: 1
16 јун. 13:53 ,

SE IZNAJMUVA GARSONJERA

Број на соби: 1,5
13 јун. 20:05 ,

Se prodava stan

11 МКД

Број на соби: 2,5
13 јун. 10:52 ,

Se prodava

Број на соби: 2,5
13 јун. 03:00 ,

Se prodava stan

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 јун. 02:50 ,

Se prodava stan

30 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
13 јун. 02:48 ,

Stan vo centarot

Број на соби: 2,5
02 јун. 10:03 ,

Se iznajmuva stan vo blizina na TUS

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
21 мај 20:57 ,

Se izdava

Број на соби: 2
21 мај 03:04 ,

Se izdava namesten stan

Број на соби: 3,5
Површина: 80
20 мај 17:59 ,

Se izdava stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 80
18 мај 22:03 ,

Se iznajmuva stan vo Stip naselba Babi

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
17 мај 12:51 ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT

Број на соби: 2,5
Површина: 60
10 мај 18:23 ,

Se izdava namesten dvosoben stan

Број на соби: 3
Површина: 70
05 мај 17:41 ,

Се изнајмува стан во населба Баби

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
02 мај 18:52 ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 40
02 мај 18:52 ,

Se idava stan

Број на соби: 2
Површина: 40
24 апр. 18:55 ,

Stan od 50m2 kaj ping-pong salata ITNO

26 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 50
21 апр. 02:32 ,

STAN VO SENJAK 4

Број на соби: 3
12 апр. 12:50 ,

Kupuvam garsonjera vo Stip

10 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 20
31 мар. 12:06 ,

SE IZDAVA EDNOSOBEN STAN

Број на соби: 1,5
Површина: 30
29 мар. 15:53 ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 60
03 мар. 20:41 ,

Trosoben stan vo centar na Stip

50 000 ЕУР

Број на соби: 3
Кон почеток