Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:42
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Misubishi ASX

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:07 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Mokka 1.6cdti AutoMilano

11 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:54 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Octavia 1.6tdi AutoMilano

14 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mercedes C180cdi AutoMilano

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 2.0tdi AutoMilano

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 Vetura  ·  Rover  ·  Metro  ·  Shkup  ·  Ilinden

Rover maestor 2.0 dizel 1996god reg (pikap pick-up tovarno)

1 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:56
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава Jetta

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Kumanovë

Fiat Punto 1999

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:55 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Gostivar

MERCEDES GLK 220 CDI AVTOMATIK UVOZ OD SVAJCARIA

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione