Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Makina

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 16:23
Линк
Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:04
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prilep  ·  Dollnen

Mercedes Benz E 220

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 18:15 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ohër

OPEL CORSA 1.2 80 KS SVAJCARIJA NOVA - 08.MT Auto

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Fiat Punto

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:50 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Shkup

HONDA CR-V 1.6 DIZEL 88KW PROIZVEDENA 2015 GODINA

15 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:49 Vetura  ·  Shkup

PONUDETE KOLA DO 2.000E OPEL GOLF AUDI BMW .. SAMO SKOPJE

Sot 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 77KW EDITION 2008 GODINA

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:37 Vetura  ·  Daewoo  ·  Lanos  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Daewoo Lanos 1.3

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:17 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat zdravi i havarisani vozila top procenka

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:05
Линк
Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 2016 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 17:03 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Kumanovë

BMW X1 2014 avtomatik 8 facelift

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Kumanovë

Audi A8 4.2 Tdi Quattro 258 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes A-Class 180CDi 109hp 2007g AUTOMATIC

5 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Manastir

Се продава, може и замена со моја доплата

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:43 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Shkup  ·  Centar

Land Rover Discovery 3

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Shkup  ·  Aerodrom

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:31 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Spark  ·  Manastir

CHEVROLET SPARK

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:30 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Manastir

FIAT PUNTO 3ka 1.2 BENZ.

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

Opel Astra 2018 dizel

10 750 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Corsa D redizajn 2011 g. 1.3cdti 95KS

1 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:23 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:22 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Kërçovë

BMW XDRIVE 220D

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:16 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Shkup  ·  Butel

Mitsubishi Outlander 2.0tdi 4x4 140ks odlicna sostojba

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:07
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Koçan

Seat Ibiza 1.2 PRV SOPSTVENIK

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:02 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 207 cc(Cabrio)1.6 hdi(110hp)Full Oprema-08g.

3 390 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Note  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Nissan Note 1.5 Disel

7 000 EUR

Sot 15:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Karposh

Vw polo 1.2i

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:28 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Kratovë

Opel Antara

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:28
Линк
Vetura  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Shkup  ·  Karposh

NISSAN X-TRAIL 4x4 2.0 DCI 177 KS 2017g AUTOMATIK

26 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:26 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

Ford Fiesta 1.4 Tdci Titanium

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Golf 7 - 18god. 1.6tdi - 115ks

13 699 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

VW Golf 6 dizel 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Citroen ds3 1.6 156ks 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mercedes-Benz C 200 D

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:17 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup  ·  Karposh

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 4X4 07GOD FULL OPREMA REG

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:15 Vetura  ·  Honda  ·  Insight  ·  Shkup  ·  Aerodrom

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08
Линк
Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

продавам 4 гуми 215 55 р16

4 000 MKD

Sot 15:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shtip

Mercedes-Benz C 220d 200hp + 20hp mild hybrid 2021

53 990 EUR Намалена цена

Viti: 2021
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon FR 2.0 Tdi 110 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kumanovë

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:45 Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Centar

Honda Accord 2.0 / 156 KS - PLIN / BENZIN

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:37 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Karposh

AUDI A4 2.0 BENZIN AVTOMATIK 131 KS REG 08 2024 SO FULL OPR

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500L  ·  Veles

FIAT 500L 1.3 MultiJet-2013g

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:25
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat Tipo 1.4 - 2020 KAKO NOVA

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:25
Линк
Vetura  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Shkup  ·  Centar

Fiat TIPO 1.4 2020 KAKO NOVO

8 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:25 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Prilep

Kia Sportage 1.7 CRDI

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 250  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam-Menuvam Mercedes GLE 250 2016 g.

38 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione