Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Renault Clio

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Clio | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:44 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio Grandtour 1.5 2017

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 11:40 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio Grandtour 1.5 2017

7 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Dje 17:05 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:41 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Reno Clio nov model 1.5dci 85ks 2020/21g ful kako novo

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:09 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tetovë

Renault Clio Storia 1.2 i

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:14 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.5dci AutoMilano

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:57 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

6 890 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 13:03 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Pri 13:54 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kriva Pallankë

Renault Clio 1.5DCi 90ks 4L/100KM NAVI MOZNOST NA RATI-2014

6 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Pri 22:09 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 0,9, TCe, 66 Kw

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Pri 17:53 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS ECO-2 NAVIGACIJA LED PATNICKO

8 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 13:03 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT CLIO III 1.2i 55KW NAVI AUTO KODEKS

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 13:03 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT CLIO III 1.5DCI 55KW 2011 NAVI AUTO KODEKS

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 09:43 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.2 benzin 2011god Avto M&S

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 12:16 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Clio 1.5 Dci 2013

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 15:16 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Gostivar

Se Prodava Reno Clio 1.2 Benzin

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Ohër

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75 KS 101000 KM LUX - 08.MT Auto

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Pri 05:38 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava Reno Clio 1.2 motor

1 250 MKD

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 02:35 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Krushevë

RENAULT CLIO HITNO

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 11:54 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Clio 1.2 2017 поминати 62.000 км

9 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Mar 09:25 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kriva Pallankë

RENAULT CLIO 1.5DCI 85KS 2020g LED

10 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 07:20 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio Storia 1.2 ATEST PLIN 2008G. - FULL OPREMA

2 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 08:08 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA SKOPJE

9 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Mar 08:07 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2018G VO TOYOTA SKOPJE

8 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Mar 23:05 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Gostivar

RENAULT CLIO 1.5 DCI SWISS EDITION EXTRA OPREMA

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 16:30 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shtip

SE PRODAVA RENAULT CLIO KARAVAN

6 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 14:17 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Clio 1.2 Plin/Benzin

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 21:50 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Ohër

SE PRODAVA RENAULT CLIO 2003 DCI

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 12:43 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Çair

Renault Clio 2019

10 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 22:22 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shtip

Renault CLIO 1.5dci Neuvezuvana

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 07:37 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS SPORTWAGON 2019G 89.000KM!!

10 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Shk 08:23 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS LIMITED 2019G AKCISKA CENA!!

9 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Shk 19:27 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT CLIO 1.5DCI LIMITED 2019

8 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 09:57 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.5 dCi Facelift

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 15:22 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Gostivar

продажба на возило во добра состојба, прв сопственик

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:10 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio IV 1.2-16v(75hp)*Energy*Full Oprema-17g.����

7 299 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Jan 21:11 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Reno Clio

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 19:25 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shtip

Renault CLIO 1.5dci Neuvezuvana

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Koçan

Renault Clio 1.5dci 90hp air energy tovarno

8 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 08:33 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Koçan

Renault Clio 1.5dci 75hp air energy tovarno

8 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Jan 07:43 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENAULT CLIO 1.5 DCI 75KS SPORTWAGON 2019G

10 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Jan 17:57 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Reno Clio

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 12:16 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Koçan

RENAULT CLIO 1.5DCI 90HP AIR ENERGY LED NAVI

8 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 11:48 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Koçan

RENAULT CLIO 1.5BLUE DCI 86HP AIR NAVI

12 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 14:55 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kriva Pallankë

Renault CLIO 1.5DCI 75ks 2019g NAVI

8 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Jan 14:09 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Koçan

RENAULT CLIO RENAULT CLIO 1.5DCI 75HP AIR MEDIA NAV

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 11:26 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Butel

Neuvezeno Renault Clio 1.2 44kw odlicna sostojba

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 10:30 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Kriva Pallankë

RENAULT CLIO 1.5 DCI 90 KS M-1 FACELIFT LED NAVI VIP AUTO

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 13:36 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Koçan

RENAULT CLIO 1.5 BLUE DCI 85HP AIR NAVI

12 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Jan 13:25 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Koçan

RENAULT CLIO RENAULT CLIO 1.5DCI 75HP AIR MEDIA NAV

8 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Renault Clio | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione