Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Renault , 814
Opel , 111
Peugeot , 75
Audi , 61
BMW , 51
Citroën , 41
Ford , 41
Seat , 30
Fiat , 24
Alfa Romeo , 21
Nissan , 14
Škoda , 11
Mazda , 8
Hyundai , 7
Kia , 7
Toyota , 6
Volvo , 6
Honda , 4
Jeep , 3
Lancia , 2
Suzuki , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault clio , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Renault clio | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Shk 12:41
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 17:19
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 11:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG 2020 AVTO MIRO

23 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:56 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X1 2.0 D X-DRIVE AVTO MIRO

17 990 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 1.7 DCI ZEN 2019 AVTO MIRO

14 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:54 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:44 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.2 benzin 2011god Avto M&S

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:11 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Renault Clio

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:12 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:28 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 2008 1.4HDI 50kw SERVISNA KNISKA

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:09 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

16 900 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:06 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 09:11 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO R 1.5 DCI.FULL.NAVIGACIJA.AVTO NIKI

4 290 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 09:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW Golf 6 highline 1.6TDI Avto Niki 2012 full

6 790 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 17:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW POLO 1.2TDI 55KW UNIKAT

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 15:02 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 77kw UNIKAT SERVISNA KNISKA

6 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 15:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 13:12 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Друг модел  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 10:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Manastir

Renault Clio III 1.5 DCI redizajn 50kw model 2010 novo

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Mar 09:50 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Clio limited 1.5 TDCI 66kw vo izvonredna sostojba

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Mar 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.5dci AutoMilano

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 09:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Mar 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 78KW NOVA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 14:21 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 12:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

9 999 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 10:25 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault CLIO 15 dci energy initiale Paris Euro 6

10 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Shk 16:15 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio limited 1.5 dci 2017 neuvezeno

11 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Shk 16:12 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT CLIO III 1.5DCI 55KW 2011 NAVI AUTO KODEKS

4 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Shk 16:11 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RENAULT CLIO III 1.2i 55KW NAVI AUTO KODEKS

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 12:41 Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Shk 10:18 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Kriva Pallankë

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI 120ks AVTOMATIC 7sedista Vip Auto

19 900 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 18:48 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Karposh

Renault Clio 1.2 Plin/Benzin

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 10:01 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C-3 AIRCROSS 1.5 BLUEHDI 100 KS LED NAVI VIP AUTO

12 950 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Shk 13:48 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renaul Clio 1.9D, 2001God. Registrirano

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 10:41 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Kriva Pallankë

Opel Insignia station wagon 2.0cdti 170ks cosmo Vip Auto

13 950 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 22:13 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 1.6 TDI 115 KS DSG FUL-LED KAMERA 2019 VIP AUTO

12 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 14:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 508 1.5 bluehdi 130ks allure avtomatic led Vip Auto

21 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 12:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

22 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 17:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 12:43 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Çair

Renault Clio 2019

10 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Shk 10:35 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup

Ford Focus 1.6tdci full prefektna Avto Niki

4 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kriva Pallankë

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

38 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Renault clio | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione