Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Škoda Fabia

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Škoda Fabia | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Pri 10:37
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 21:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:20 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kriva Pallankë

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2009

3 999 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:53 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 07:55
Линк
Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia SW 1.4-16v*Style*Full Oprema-13g.����

4 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 19:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
13 Pri 10:37 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 19:40 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

SKODA FABIA 1.0 MPI so 52.000 km...Neuvezena

7 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Pri 19:03 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava Skoda fabia 2009 godina 1.4 TDI 80 hp

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90H

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 10:54 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Fabia 2009 1.2 44kw 60hp

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Çair

Skoda Fabia 2017 1.4 TDI 66KW 90HP

11 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:26 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup

SAEMSKA CENA SKODA FABIA 1.0 MPI 60KS AMBIENTE 2020G

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI Avto Plac Dirala Avtomobili

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.2 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Pri 04:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Veles

Skoda Fabia 1.4 TDI 2008

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Mar 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kriva Pallankë

SKODA FABIA 1.2TDI 75KS 2012g *GREENLINE*

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 08:03 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.0 MPI Monte Carlo

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Mar 18:40 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Škoda Fabia 1.4tdi

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:51 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.4tdi 2008

4 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:18 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.2 Tsi 77 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 11:13 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Strumicë

Шкода Фабиа

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:32 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Ohër

Skoda fabia 1.4

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Jan 13:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Ohër

Skoda fabia 16 Tdi

4 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Dhj 21:20 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Skoda Fabia 1.4 TDI Avtoplac Dirala Avtomobili

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Nën 01:21 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Berovë

Skoda Fabia 1.4 TDI 2006 god

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 10:39 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Berovë

Skoda Fabia 1.4 tdi 2006 god sedan

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Tet 17:41 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Fabia 2007 prv sopstvenik

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Tet 19:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Strumicë

Skoda Fabia 1.2 2012

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 02:42 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Skoda Fabia 2008 god

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Skoda Fabia 1.2 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 10:28 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Centar

Skoda Fabia SW 1.2 TDI Ero 5 FULL OPREMA

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 20:59 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Се продава Шкода Фабија 1.5 Дизел

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Sht 15:06 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Veles

Се продава

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Gush 17:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Skoda Fabia 2008 god

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 11:49 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.9sdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 12:49 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Se prodava

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 01:38 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Fabia 1.9 SDI

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 18:43 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup

Skoda Fabia 1.4tdi 2005 55kw

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 08:24 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Manastir

Skoda Fabia 1.4 TDI 2009

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Dhj 20:39 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PRODAVAM SKODA FABIA 1.2 Benzin

3 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 05:44 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Negotinë

Се продава

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Tet 18:54 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Negotinë

Skoda Fabia 1.2 HTP

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Tet 17:36 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Negotinë

Škoda Fabia

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 09:03 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Kumanovë

Skoda Fabia 1.4 TDI 2016 so orginalni 108.000km

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 13:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam

2 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 13:28 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Fabia 5 J

02 Sht 13:27 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

Skoda Fabia Combi FL Ambition 1.0 MPI

02 Sht 01:32 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Strumicë

Se prodava

800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Gush 00:38 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се ПРОДАВА Skoda Fabia 1.0 - 2020г - БЕЗ ЗАМЕНИ

11 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Škoda Fabia | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione