Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Škoda Fabia

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Škoda Fabia | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 апр. 10:37
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Вчера 11:53 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

9 899 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
15 апр. 07:55
Линк
Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia SW 1.4-16v*Style*Full Oprema-13g.����

4 650 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
14 апр. 19:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
13 апр. 10:37 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoda Fabia 1.2 TDI / GreenLine / Euro 5 /

4 650 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 19:40 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SKODA FABIA 1.0 MPI so 52.000 km...Neuvezena

7 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 50 000 - 54 999
11 апр. 19:03 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Skoda fabia 2009 godina 1.4 TDI 80 hp

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2018 1.4 TDI 66KW 90H

11 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
11 апр. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2009 1.2 44kw 60hp

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 10:53 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Чаир

Skoda Fabia 2017 1.4 TDI 66KW 90HP

11 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 14:03 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Крива Паланка

Skoda Fabia 1.4TDi 80ks 4L/100km *MOZNOST NA RATI* - 2009

3 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 апр. 16:24 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 14:26 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SAEMSKA CENA SKODA FABIA 1.0 MPI 60KS AMBIENTE 2020G

11 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI Avto Plac Dirala Avtomobili

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
09 апр. 10:09 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.2 Avtoplac Dirala Avtomobili

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
04 апр. 04:16 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Велес

Skoda Fabia 1.4 TDI 2008

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
04 апр. 04:15 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Прилеп

SKODA FABIA 1.0 Mpi 44kw Benzin/Plin 2018g Kupena od Porsche

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
31 мар. 23:19 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Крива Паланка

SKODA FABIA 1.2TDI 75KS 2012g *GREENLINE*

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
16 мар. 08:03 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Skoda Fabia 1.0 MPI Monte Carlo

1 ЕУР

Година: 2018
Километража: 95 000 - 99 999
14 мар. 18:40 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Škoda Fabia 1.4tdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
11 мар. 20:51 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Skoda Fabia 1.4tdi 2008

4 490 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 11:18 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Skoda Fabia 1.2 Tsi 77 kw Auto Plac Zurich

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
05 мар. 11:13 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Струмица

Шкода Фабиа

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 22:32 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Охрид

Skoda fabia 1.4

4 250 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
08 јан. 13:16 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Охрид

Skoda fabia 16 Tdi

4 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
18 дек. 21:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI Avtoplac Dirala Avtomobili

3 150 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
27 ноем. 01:21 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Берово

Skoda Fabia 1.4 TDI 2006 god

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
25 ноем. 10:39 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Берово

Skoda Fabia 1.4 tdi 2006 god sedan

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
09 окт. 17:41 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Fabia 2007 prv sopstvenik

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
04 окт. 19:08 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Струмица

Skoda Fabia 1.2 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 02:42 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Fabia 2008 god

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 13:19 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Skoda Fabia 1.2 2009

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 10:28 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Центар

Skoda Fabia SW 1.2 TDI Ero 5 FULL OPREMA

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 20:59 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Се продава Шкода Фабија 1.5 Дизел

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
01 септ. 15:06 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Велес

Се продава

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 80 000 - 84 999
29 авг. 17:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Skoda Fabia 2008 god

3 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 11:49 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Skoda Fabia 1.9sdi

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
14 мај 12:49 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Se prodava

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
14 мај 01:38 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Fabia 1.9 SDI

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
09 мај 18:43 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skoda Fabia 1.4tdi 2005 55kw

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 08:24 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Битола

Skoda Fabia 1.4 TDI 2009

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 дек. 20:39 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PRODAVAM SKODA FABIA 1.2 Benzin

3 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 05:44 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Неготино

Се продава

1 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
17 окт. 18:54 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Неготино

Skoda Fabia 1.2 HTP

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
17 окт. 17:36 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Неготино

Škoda Fabia

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 09:03 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Куманово

Skoda Fabia 1.4 TDI 2016 so orginalni 108.000km

11 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
13 септ. 13:14 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam

2 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
02 септ. 13:28 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Fabia 5 J

02 септ. 13:27 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skoda Fabia Combi FL Ambition 1.0 MPI

02 септ. 01:32 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Струмица

Se prodava

800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 60 000 - 64 999
04 авг. 00:38 Автомобили  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се ПРОДАВА Skoda Fabia 1.0 - 2020г - БЕЗ ЗАМЕНИ

11 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Škoda Fabia | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации