Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Vendbanime | Banesa | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe skopje sever , kategori Banesa , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: skopje sever | Të gjitha | Banesa | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Korr 14:29 ,

Se menuva stan

55 555 MKD

Numri i dhomave: 2
08 Korr 12:39 ,

Trosoben stan 74m2

58 500 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Jan 08:33 ,

Stan vo Skopje Sever

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
15 Jan 19:53 ,

Stan vo Skopje Sever

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 11:23 ,

STAN VO SKOPJE SEVER 67m2 VO PRVATA KULA DO KAM

46 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
03 Nën 12:26 ,

STAN VO SKOPJE SEVER 67m2 1 KULA DO KAM

46 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
20 Gush 12:48 ,

Stan vo Skopje Sever

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Pri 20:43 ,

Stan vo Skopje Sever

33 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Pri 23:21 ,

Se izdava garsonjera

6 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
30 Tet 10:21 ,

Stan od 50m2 vo Skopje Sever

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Sht 09:06 ,

Stan od 54m2 vo Skopje Sever

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Dhj 10:06 ,

IZDAVAM STAN 65M2 VO SKOPJE SEVER

Numri i dhomave: 3
05 Mar 21:06 ,

Stan od 54m2 vo Skopje Sever

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Sht 18:49 ,

STAN OD 130m2 VO SKOPJE SEVER

82 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
31 Korr 09:45 ,

Stan od 122m2 vo Skopje

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Korr 19:05 ,

STAN 60m2 VO SKOPJE SEVER CAIR

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
11 Qer 20:53 ,

Stan od 66m2 vo Skopje Sever

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Maj 15:40 ,

Stan od 75m2 vo Skopje Sever

49 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Banesa në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj skopje sever | Të gjitha | Banesa | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione