Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Imobiliare dhe vendbanime

Banesa , 131454
Shtëpi , 22149
Dhoma , 4725
Vila , 1172
Cimer/e , 776

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Maj 21:51
Линк
Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава комплетно наместена куќа во Тафталиџе 2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
23 Maj 14:10
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ohër

SANRAJS Luksuzna vila - prekrasen pogled na gradot i ezeroto

398 000 EUR

Numri i dhomave: 5
14 Maj 21:21
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Furnished New Smart Apartment

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 05:54 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се издава стан во Дебар маало

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 05:36
Линк
Banesa  ·  Strumicë

Luksuzen Stan

16 000 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 05:15 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Stan za kratok i dolg prestoj

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 04:04
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava Stanbeno Deloven prostor od 113m2 so parking

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 03:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Garsonjera

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
Sot 02:46
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Zelenikovë

Plac vo Zelenikovo 3908m2 i 1300 m2

29 EUR

Sot 02:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan vo taftalidje

252 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:26
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Нови станови во Центар-Пролет; Novi stanovi vo Centar-Prolet

1 850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 01:13
Линк
Shtëpi  ·  Veles

Се продава куќа на одлична локација во Велес

75 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 01:12
Линк
Shtëpi  ·  Veles

Се продава куќа на одлична локација во Велес

75 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 23:45 Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Izdavam LUKS stan na TOP lokacija sproti Cevahir Sky City

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:45 Banesa  ·  Shkup  ·  Çair

Stan od 70m2 vo Cair

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Dje 23:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -203

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 23:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -201

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 23:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -302

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -301

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -204

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -102

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -101

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 23:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -202

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 23:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Numri i dhomave: 4
Dje 22:55
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Namesten Stan So Garaza vo Adora FLATIRON 11ti Kat so Garaza

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 22:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Плацеви Волково

Dje 22:44
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

4 Soben Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 22:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SE PRODAVA KUKJA VO DRACEVO

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 22:04 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Butel

Kukja vo Radishani

Numri i dhomave: 3
Dje 21:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

NAMESTENA KUKJA VO TAFTALIDZE KAJ KATASTAR

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 20:54 Garazha, kioska dhe baraka  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Garaza vo Kisela Voda

11 000 EUR

Dje 20:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Kumanovë

se izdava apartmant vo Paralia

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 20:44 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

65 EUR

Dje 20:43 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava kukja vo Taftalidze 1 kaj Katastar

500 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
Dje 20:29 Vila  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Викендица РАЈ

79 900 EUR Намалена цена

Dje 20:25 Banesa  ·  Gjevgjeli

Се издава комплетно наместен стан

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:20 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава стан во City Tower/City Mall

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:05 Banesa  ·  Shtip

Продавам стан во Штип 74m2

10 MKD

Numri i dhomave: 4
Dje 20:04
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Nov stan Nova gradba vo East Gate living

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 20:04 Dhoma  ·  Ohër

Apartmani vo blizina na Ohridska banka

Dje 19:52
Линк
Banesa  ·  Manastir

Se izdava prv sprat od kuka na Sirok sokak bitola

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Dje 19:51 Dhoma  ·  Ohër

Smestaj vo Ohrid

550 MKD / ditë

Dje 19:44 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan vo Vlae na 2 kat

Numri i dhomave: 2,5

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione