Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!

Вчера 12:08
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се изнајмува стан во Карпош со поглед кон Водно

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
21 фев. 10:58
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ЗА ПРОДАЖБА: Стан во Кисела Вода, 42м2 + 5m2, поткровје

44 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 2,5

Денес 06:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 06:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Apartman za kratok prestoj kaj nova Zeleznicka stanica

Број на соби: 2
Денес 06:18
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам 2 стана x 80м2 во - Расадник

110 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 05:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava stan vo Gradski Zid do Sobranie

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 05:13
Линк
Станови  ·  Охрид

Нов апартмент во Охрид на 80м Од езеро

Број на соби: 1
Денес 04:03 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava plac od 600m2 so dve kukji od 90+30m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
Денес 00:42 Соби  ·  Струга

Sobi Vila Bolonja

Денес 00:31 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Plac mbi liftin

Денес 00:19 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Центар Капиштец се изнајмува стан

550 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 00:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

MEGA LUKSUZEN STAN

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 00:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Centar

Број на соби: 2
Вчера 23:57
Линк
Станови  ·  Гостивар

Se izdava stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80
Вчера 23:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Продавам Стан во Т. Поле, Скопје

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 23:32 Станови  ·  Велес

Издавам комплетно наместен стан

24 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Вчера 23:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Наместен стан во Хром со 3 спални, гаража, новоградба

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 22:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

118 000 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 22:28 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид  ·  Вевчани

Vikendica na Jablanica so pogled na Ohridsko ezero

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 22:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Vila vo centar so 10 studia apartmani so parking

1 400 МКД / дневно

Број на соби: 1,5
Вчера 22:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам плац со куќа во Драчево

95 000 ЕУР

Вчера 22:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se izdava komplet namesten stan vo Karpos

24 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Вчера 22:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава наместен стан во Лептокарија

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 22:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Наместен стан во Кисела Вода 70 m2

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 22:12 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава наместен стан во Лептокарија

Број на соби: 3
Вчера 21:41 Станови  ·  Гостивар  ·  Маврово

Adora's Apartment - Mavrovo for Rent

1 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 21:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 21:24 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 21:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

kuka 160m²

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 160
Вчера 21:19 Станови  ·  Кочани

Се изнајмува стан во Кочани

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Вчера 21:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава вила со базен во Хот и Хот Сити

185 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
Вчера 20:52 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo Ohrid

Број на соби: 2
Вчера 20:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во City Tower

2 150 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 20:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава Луксузен четворособен стан 90м2,Козле

180 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 90
Вчера 20:38 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава кат од куќа во Тафталиџе

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
Вчера 20:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Издавам стан во Ѓорче карши пазарчето

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 20:12
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Niva vo Vevcani

30 000 ЕУР

Вчера 20:09
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Se prodava plac vo Vevcani !

15 000 ЕУР

Вчера 20:00
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Струга

Se prodava plac vo Vevcani !

10 000 ЕУР

Вчера 19:52 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:52 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Зелениково

Imot so kukja vo Jane Sandanski, pred Oresani

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 19:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izd. namesten stan 60m2 CENTAR Kej kuli G.T.C.

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
Вчера 19:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 19:37 Станови  ·  Куманово

SE PRODAVA STAN VO BLIZINA NA MONOPOL

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Вчера 19:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Luksuzen Stan so Dve spalni vo Centarot na gradot

460 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации