Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за изнајмување на недвижности

Оваа категорија е наменета за сите кои што бараат или пак сакаат да објават огласи за изнајмување на недвижности од секаков тип, почнувајќи од огласи во кои се издава гарсоњера, дуќани за издавање, охрид соби за издавање, вила за изнајмување, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, станови капиштец, станови автокоманда, викенд куќи, викендици маврово, викендици пониква, викендици во берово и тн!


За таа цел, Ве охрабруваме да започнете со пребарување на сите огласи за изнајмување на недвижности, или пак да објавите оглас во кој што јасно ќе ја наведете вашата потреба во која барате викендици за изнајмување, луксузни станови скопје, викенд куќи, монтажни викендици, викендици попова шапка, станови под кирија и сл, а останатото препуштете ни го нам и на огромната понуда на нашиот сајт!

23 мај 15:30
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Garsonjera od 24m2

26 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
12 мај 21:32
Линк
Станови  ·  Гостивар

Stan centar vo Gostivar

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
23 мај 12:10
Линк
Станови  ·  Кавадарци

Stan vo Centar

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 05:54 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се издава стан во Дебар маало

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 05:36
Линк
Станови  ·  Струмица

Luksuzen Stan

16 000 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 05:15 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan za kratok i dolg prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Денес 04:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava Stanbeno Deloven prostor od 113m2 so parking

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 03:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Garsonjera

37 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
Денес 02:36 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava stan vo taftalidje

252 500 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 01:26
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Нови станови во Центар-Пролет; Novi stanovi vo Centar-Prolet

1 850 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 01:13
Линк
Куќи/Вили  ·  Велес

Се продава куќа на одлична локација во Велес

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Денес 01:12
Линк
Куќи/Вили  ·  Велес

Се продава куќа на одлична локација во Велес

75 000 ЕУР

Број на соби: 7
Вчера 23:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Izdavam LUKS stan na TOP lokacija sproti Cevahir Sky City

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 70m2 vo Cair

65 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 23:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -203

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 23:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -201

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 23:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -302

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 23:26 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -301

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 23:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -204

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 23:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -102

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 23:20 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -101

Број на соби: 1
Површина: 60
Вчера 23:19 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ -202

Број на соби: 1
Површина: 30
Вчера 23:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ

Број на соби: 4
Вчера 22:55
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Namesten Stan So Garaza vo Adora FLATIRON 11ti Kat so Garaza

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 22:44
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

4 Soben Stan vo SKOPJANKA - Aerodrom

165 000 ЕУР

Број на соби: 3
Онлајн
Вчера 22:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA KUKJA VO DRACEVO

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 22:04 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radishani

Број на соби: 3
Вчера 21:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

NAMESTENA KUKJA VO TAFTALIDZE KAJ KATASTAR

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 20:54 Бараки и Гаражи  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Garaza vo Kisela Voda

11 000 ЕУР

Вчера 20:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

se izdava apartmant vo Paralia

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 20:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kukja vo Taftalidze 1 kaj Katastar

500 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
Вчера 20:29 Викендици  ·  Скопjе  ·  Чучер Сандево

Викендица РАЈ

79 900 ЕУР Намалена цена

Вчера 20:25 Станови  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Се издава комплетно наместен стан

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Вчера 20:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава стан во City Tower/City Mall

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 20:05 Станови  ·  Штип

Продавам стан во Штип 74m2

10 МКД

Број на соби: 4
Вчера 20:04
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Nov stan Nova gradba vo East Gate living

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 20:04 Соби  ·  Охрид

Apartmani vo blizina na Ohridska banka

Вчера 19:52
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava prv sprat od kuka na Sirok sokak bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 19:51 Соби  ·  Охрид

Smestaj vo Ohrid

550 МКД / дневно

Вчера 19:44 Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Stan vo Vlae na 2 kat

Број на соби: 2,5

Зошто Пазар3 е вистинскиот избор за оние кои бараат и имаат потреба од објавување на огласи за изнајмување на недвижности?


Неверојатна понуда - понудата за недвижности на Пазар3 е одлична, а тоа се одлични вести доколку имате потреба од изнајмување на станови, куќи и вили, плацеви, соби, бидејќи се што треба да направите е да започнете со пребарување на огласи, или пак да објавите огласи за изнајмување на недвижности, бидејќи тие ќе Ви помогнат кон реализирање на вашата цел!


Тука, постои голем број на сопственици на недвижен имот кој што ќе Ви понудат разни викендици за издавање на една или повеќе вечери, станови за издавање скопје, викенд куќи, станови во влае, куќа за изнајмување, изнајмување вила со базен, и на се останато, а во тоа ќе се уверите и самите!


Рекордна посетеност - благодарение на посетеноста на нашиот сајт која што надминува над 70 000 посетители, вашите огласи за изнајмување на недвижности секогаш ќе бидат ефикасни, бидејќи истите ќе бидат прочитани од широк спектар на луѓе!


Тоа само по себе значи дека нема да помине долго пред да вашето барање за изнајмување на недвижности се оствари!


Интуитивни алатки - на нашиот сајт, со само еден клик би можеле да објавите огласи за изнајмување на недвижности по кои што трагате веќе подолг период, но, се разбира, и да пребарувате огласи со само еден клик, благодарејќи им на полето за пребарување, алатката за регистрирање на огласи и филтрите!Како да пребарате или објавите огласи за изнајмување на недвижности?


Пребарувањето и објавувањето на огласи е неверојатно лесен и едноставен процес на Пазар3 кој што бара од вас само еден клик пред истиот тој клик да Ви ја исполни вашата цел.


Но, сепак, постојат неколку работи на кои што треба да внимавате доколку сакате да добиете подобри резултати од пребарувањето, или пак од огласувањето, а истите ќе ги дознаете во овој момент.


Доколку сакате да пребарате огласи за изнајмување на недвижности, се што треба да направите е да ја искористите функционалноста која што Ви ја нуди полето за пребарување, а во него да внесете фрази кои соодејствуваат со вашата потреба - "изнајмување вила со базен","изнајмување викендици","куќа за изнајмување","огласи за изнајмување стан","дуќани за издавање" и сл.


Потоа, при притискање на копчето, на вам ќе Ви бидат понуди огласи чија природа потполно ќе биде во склад со тоа што го барате.


Ако пак, сакате да објавите огласи за изнајмување на недвижности, тогаш Ве охрабруваме да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, и прикачувањето на фотографија, бидејќи без разлика дали се работи за огласи за изнајмување на недвижности или пак за нешто др, сите огласи кои не ги исполнуваат овие критериуми, нема да бидат ефикасни.


За крај, објавете огласи за изнајмување на недвижности, и не заборавајте горенавадените совети да ги ставите во пракса, а останатото препуштете ни го нам и на големата посетеност на нашиот сајт!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации