Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:49
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup

BARAME PLACEVI ZA GRADBA

10 Shk 16:05
Линк
Banesa  ·  Shkup

Se izdava nov, namesten stan vo Kozle

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Sot 16:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Numri i dhomave: 2
Sot 15:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Kratok prestoj vo Centar na Skopje

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sot 15:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Centar kaj Klinicki 58m2 so 2 spalni

111 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov namesten trosoben 80m2 Centar Limak

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Sot 14:03 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Renovirana Garsonjera na Leninova

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
Sot 13:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Аеродром !

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 13:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Apartment for Rent in Nea Potidea (Season)

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava nov lux dvosoben stan 55m2 Vodno Panorama

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:55
Линк
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Ekskluzivna prodazba na novi stanovi vo Zelezara

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:46 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Kuka na Vodno

Numri i dhomave: 7
Sot 11:46 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Prodavame ubava kukja vo Taftalidze-1

Numri i dhomave: 7
Sot 11:43
Линк
Banesa  ·  Shkup

Luksuzen Namesten Stan na Vodno premium lokacija

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 11:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

SE IZDAVA EKSKLUZIVNA KUKA VO CRNICE SO BAZEN

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sot 11:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dvosoben namesten stan vo Debar Maalo

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 11:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Moderno namesten stan vo Taftalidze 1, Diamond Garden

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Lux dvosoben na Vodno (Soravia)

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 11:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dvosoben vo Strog Centar Plostad

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 11:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se izdava nov dvosoben stan vo Karpos 3 City Mall

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Hipodrom 76m2 so 3 spalni vo izgradba

76 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Se prodava cetvorosoben stan od 104m2 Kisela Voda

128 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Novi stanovi vo gradba od 62m2 i 82m2 sproti Fon

1 250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Dupleks stan vo Taftalige 1 kaj Mlecen od 145m2

290 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 11:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan so tri spalni od 99m2 vo Crnice vo zavrsna gadba

195 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov stan vo gradba od 92m2 na 9/12 kata Butel

1 150 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:01 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo gradba Karpos 4 od 61m2 na 3/5

Numri i dhomave: 3
Sot 11:01 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup

Ubava nova i moderna kuka vo Bardovci

Numri i dhomave: 4
Sot 10:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben 56m2 kaj h.Kontinental-East Gate

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Trosoben, renoviran stan vo Karpos 1 - ul.Ruzveltova

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Online
Sot 10:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben stan vo Aerodrom

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online
Sot 10:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 40m2 NAD O.U.KOCHO RACIN

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 10:20 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

NAMESTEN STAN 60m2 VO NASELBA CRNICE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Nov dvosoben stan vo Taftalidze 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 08:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 06:46 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup

Apartman za kratok prestoj kaj nova Zeleznicka stanica

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione