Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:35
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

se prodava stan / deloven prostor

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan od 69m2 vo Centar

Numri i dhomave: 2,5
11 Pri 11:02
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се издава луксузен и комфорен стан - Градски ѕид - Центар

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Sot 13:57 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава стан од 45м2 во Полихроно

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan do Broz Kafe

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:45
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan od 69m2 vo Centar

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:41 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

ITNO Ce prodava namesten stan vo centar

1 690 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 12:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР

1 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:14
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam novi stanovi - moze zamena za kola

1 400 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:14 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Izdavam stan 65m2 vo Centar - trosoben

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 09:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

CETIRISOBEN STAN VO CENTAR KAJ PESTALOCI I ROMANSKA AMBASADA

168 500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 08:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Ubav trosoben stan od 74m2 vo Centar pozadi Dr. Anchevski

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 08:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Bukefal AS prodava ubav stan od 58m2 vo Debar Maalo

113 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:43 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava garsonjera

Numri i dhomave: 1
Sot 08:43 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Centar

Numri i dhomave: 2
Sot 08:04 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Се изава

Numri i dhomave: 3
Sot 01:17 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Skopje Centar

12 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 23:12 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Debar maalo

Numri i dhomave: 5
Dje 20:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Centar

Се продава куќа 96м2, Центар

185 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 19:12
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava nov moderno namesten stan Kapistec 58m2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Дарма Дома издава нов стан во Влае !

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 18:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prekrasna Garsonjera vo Centar Univerzalna sala

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 18:34 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Prodavam Stanovi vo Centar

1 850 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:32
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava prazen stan 55m.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Edinstvena ekskluzivna ponuda na Vodno

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:22
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

NAMESTEN STAN

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:06 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ГРАДСКИ ПАРК

195 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 16:05 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Luksuzen stan pozadi Univerzalna, 2 spalni, 60 m2

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Dje 15:36 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Luxury 2 bedroom apartment in Centar, Univerzalna hall

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Dje 15:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo Kapistec

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:14 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Se izdava stan vo Skopje

11 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Centar trosoben stan kaj Cveten Pazar 65m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО КАПИШТЕЦ

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan od 74m2 vo Taftalidze na Prashka

1 800 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 3
Online
Dje 14:19 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Дарма Дома издава стан во Тафталиџе !

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 14:06 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Stan vo Debar Maalo

1 900 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:30 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Дарма Дома издава нова невселена гарсоњера во Хром !

14 000 MKD / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 13:28 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

Дарма Дома издава нов стан во Аеродром, Cevahir !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 13:18 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

SE IZNAJMUVA TROSOBEN STAN VO CENTAR, KAPISHTEC

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 13:02 Banesa  ·  Shkup  ·  Centar

PRODAVAM STAN 46M2 SO GARAZA KAJ KATOLICKA CRKVA

98 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione