Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Shk 12:10
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Moderno luksuzno opremen stan vo Taftalidze kaj Vero 2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 15:29
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава трособен стан од 70м2 стан во Тафталиџе

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
24 Shk 14:25
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva dvosoben stan vo Kozle

Numri i dhomave: 2

Sot 00:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Дарма Дома издава луксузен стан во Центар !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:56 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава стан на одлична локација-Карпош 1

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 20:48 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Издавам наместен стан 50м2 во Карпош 3

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 19:42 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava namesten stan vo Karpos Skopje

1 MKD / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ubav nov kompletno opremen stan od 97m2 vo Taftalidze

183 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 15:38 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава стан во Козле

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:29 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава трособен стан од 70м2 стан во Тафталиџе

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 15:29 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се издава трособен стан од 70м2 стан во Тафталиџе

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 15:17 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Kozle Germanska ambasada 90m2 4-soben

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 15:04
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се Издава прекрасен стан во Козле карши Алумина

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:09 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva nova kuka od 100m2 vo Taftalidze

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 14:03 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 14:02 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov ultra lux stan 118m2 so dvor vo Kozle ima i parking

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 13:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva stan kaj City Mall od 100m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 13:10 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan za kratok prestoj Karpos City Mall

1 200 MKD / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 12:49 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 57m2 so dve spalni vo Karposh 1

126 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 86m2 vo Taftalidze 1

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 54m2 vo Kozle

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:38 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 59m2 vo Karposh 4

89 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se iznajmuva prazen so kujna Mi-Da!Karposh 2

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 12:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 - GEORGI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:07
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava nenamesten stan

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Dje 11:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Ekstra Trosoben stan od 80m2 vo Kapistec kaj Ramstore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 11:37 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Nov moderen stan od 38m2 kraj na Vlae pocetok na Gorce

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:36 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

Samostojna kuka na super lokacija vo Taftalidze 1

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
Dje 11:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

KAT OD KUKJA NA TIVKA LOKACIJA VO TAFTALIDZE

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 11:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

✅️SALE✅️Stan 74m2 Taftalidze 1 do NOVA High School

127 000 MKD

Numri i dhomave: 3
Dje 11:15 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Shkup  ·  Karposh

MODERNO NAMESTEN DUPLEX SO LOKACIJA VO BARDOVCI

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Dje 11:07
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava renoviran stan vo Karposh 1 na partizanska 59m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:27 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan vo Kozle

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 10:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Stan vo Taftalidze kaj Sidro od 134m2

1 550 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 10:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi stanovi vo gradba vo Karpos

2 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 10:22 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KARPOS 2, MIDA

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:20 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Izdavam namesten dvosoben stan 55m2 vo Taftalidze

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 09:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan 144m2 vo City Tower

2 150 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 09:15 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava namesten stan od 55m2 vo Taftalidze

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 09:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

NOV STAN SO ODLICEN RASPORED VO NOVOSELSKI

68 750 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 09:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава 77м2 стан во Тафталиџе 2

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 08:51 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se izdava lux stan vo Kozle -for rent

Numri i dhomave: 3
Dje 08:38 Banesa  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava stan vo Taftalidze 107m2 - gimnazija Nova

Numri i dhomave: 4

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione