Pazar3 shpalljet | Shitet | Vendbanime | Shtëpi

Shkup , 2874
Kumanovë , 449
Manastir , 406
Gostivar , 311
Ohër , 306
Prilep , 271
Tetovë , 205
Shtip , 194
Kërçovë , 182
Show all

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shtëpi , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Shtëpi | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Maj 11:43
Link:
,

Kuka od 400m2 vo Dutlok na sam pat

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Maj 14:00
Link:
,

Kuka so dvorno mesto vo strogiot centar na gradot

100 000 EUR

Numri i dhomave: 7

Sot 01:12 , ,

Kuka vo Zelenikovo moze i zamena za stan

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 20:44 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
Dje 20:42 , ,

Kuka vo Butel 2

270 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 19:46 , ,

Продажба на куќа

Numri i dhomave: 7
Dje 18:46 , ,

KUKA VO BUTEL 2

Numri i dhomave: > 10
Dje 17:55 , ,

Kuka vo selo Orovnik

Numri i dhomave: > 10
Dje 17:03 ,

Ekstra kukja so letnikovec

Numri i dhomave: 5
Dje 16:45 , ,

Kuka vo Radisani

160 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Dje 15:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:06 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 200
Dje 13:29 ,

Kuka od 100m2 vo Kumanovo

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
Dje 12:37 , ,

KUKA VO BUTEL 2

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 12:04 , ,

DVE KUKI VO RADISANI

Numri i dhomave: > 10
Dje 02:41 ,

Dolna Banica

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Maj 23:08 ,

Shtepi ne Gostivar

49 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Maj 22:56 ,

KUKA SO GOLEM PLAC ZELEZNICKA

25 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Maj 22:55 , ,

Kuka vo R'zanicino

67 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 190
17 Maj 21:54 , ,

Kuka so restoran

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shtëpi në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Shtëpi | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione