Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 2.0 SE

Се продава од: Горан Кормушоски 02 фев. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 19.500 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 990 ЕУР   9 990 ЕУР

Година: 2014
Менувач: Автоматски
Километража: 35 000 - 39 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Voziloto e od Amerika so full oprema i so samo 35000 km. registriirano do 16.04.2019 godina
Нема посетени огласи
Кон почеток