Македонски | Shqip | English |

Audi A4

Се продава од: H.berisha 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 12.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 800 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Shes veturen audi a4 tdi viti prodhimit 2006 me 6 shpejtsi vetura posedon edhe liber servisi vetura asht epo sa ardhun nga zvicrra asht ne gjendje shum te rregullt
Нема посетени огласи
Кон почеток