Македонски | Shqip | English |

Ford focus

Се продава од: Ford focus 12 фев. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

11 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Тетово
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: C-Max
Ford focus c max 2.0 tdci 2004 god .registriran do 16.01.2020 moze zamena so golf 5 nad2006 ili audi A3 sportback so nasa doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток