Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi A3 170ks Quattro Full s-line bixenon

7 800 ЕУР

Се продава од: Kliment 23 фев. 19:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A3
Voziloto e redovno servisirano, letni gumi, od oprema poseduva najfull od audi, greaci na sedista, greaci na retrovizori, komandi na volan, full s line, sedista s line pola koza, interier branici, bixenon sijalici, 6 brzini. 239 000km mal servis napracen pred 1000km, 17ki bandasi so 225 45 gumi letni sava.
Kliment
071232799
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации