Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audia A3 2.0

6 200 ЕУР

Се продава од: Metush 05 септ. 16:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
A3
Audi A3 2.0 TDI /16 ventila
Servis full
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации